Airbnb vytvořilo repliku domu ze Vzhůru do oblak: Skutečně se vznáší a můžete v něm přespat!

Přidat na Seznam.cz

Rok 2009 přinesl film Vzhůru do oblak, který stále zůstává jedním z nejoblíbenějších a nejdojemnějších filmů od Disneyho a Pixaru. Pro fanoušky tohoto filmu plného emocí Airbnb vytvořilo ikonický dům poháněný balónky, který skutečně létá!

Tahle ojedinělost se nachází v Abiquiu v Novém Mexiku. Ačkoli se s domem nepodíváte kolem světa, skutečně létá! Je podpíraný jeřábem a zdobí ho 8 000 balónků. Interiér i exteriér jsou naprosto totožné jako ve filmu.

Dům je zařízen podle filmu do nejmenšího detailu. Najdete v něm i lahve s héliem, Rusellův skautský batoh a knihu ,,Adventure book“, kterou spolu vytvrořili manželé Ellie a Carl.

Nabídka ubytování je psaná z osoby Carla, hlavní postavy filmu Vzhůru do oblak. Hosty vybízí k dobrodružství a aktivitám, za něž získají odznaky. Odznaky získají třeba za vybírání schránky, za vytvoření vlastní knihy dobrodružství, za připravení pikniku a za absolvování výletu do divočiny při svítání. Za splnění úkolů čeká hosty překvapení v podobě vzletu domu vzhůru do oblak.

Podle Carla je Abiquiu perfektním místem pro výpravy do divočiny. Od většího města je to docela štreka. Určitě to bude skvělé místo pro průzkum přírody. A kdo ví, možná uvidíte i ,,kukačku“

14. května v 8:59 se uzavírají žádosti na pobyt v tomto snovém létajícím domečku. Požádat můžeš v aplikaci Airbnb. K přespání zde bude vybrána skupina čtyř lidí, kteří odpoví na otázky, spojené s touto ikonou, co nejunikátněji.

Zdroj: Airbnb, Euronews, FOX business