Advokátní kancelář Praha nabízí pomoc v mnoha oblastech práva

Přidat na Seznam.cz

Znalost práva je velmi specifickým oborem. Proto je v okamžiku, kdy se dostanete do nějakých potíží, případně musíte řešit důležité věci u orgánů státní správy, užitečné, ba dokonce nezbytné se obrátit na zkušeného advokáta. Ten vám pomůže docílit co nejlepšího výsledku.

S dostatečnými znalostmi v oblasti práva přichází JUDr. Zdeněk Kryštof Koschin – advokát Praha. Za svoji bohatou kariéru už pomohl stovkám klientů v nesnázích. Jeho advokátní kancelář Praha se dokonale vyzná v českém a slovenském právním řádu. Specializací společnosti je zejména ústavní a správní právo.

Specialisté na ústavní a správní právo

Pokud jde o ústavní právo, můžete se na advokátní kancelář Praha obrátit například v okamžiku, kdy hodláte podat ústavní stížnost na základě § 72 zákona o Ústavním soudu. Tato stížnost musí splňovat jasné parametry, takže laici, kteří spoléhají na vlastní schopnosti, často vyhoří, protože stížnost není ani projednána, a to čistě z důvodu procesních chyb. Není divu, že úspěšnost ústavních stížností dlouhodobě není vysoká. Obrátíte-li se však na dobrého advokáta, šance se rázem zvyšuje, případně se využijí jiné možnosti, jež tuzemský právní řád nabízí.

V rámci správního práva pak advokát Praha, tedy JUDr. Koschin, nabízí zastoupení při jednání s orgány státní správy, zejména s živnostenským, stavebním či celním úřadem.

Další možnosti, kdy se vyplatí zvolit advokáta v Praze – JUDr. Koschina

Advokátní kancelář Praha samozřejmě lze kontaktovat také ve chvíli, kdy potřebujete právní pomoc v jiných odvětvích. Zajistí služby v oblasti trestního, obchodního, občanského či rodinného práva. V neposlední řadě pak svým klientům pomáhá řešit problematiku daňového práva, což je velmi využívanou službou především u právnických osob.

Zdroj foto: Tingey Injury Law Firm/ Unsplash.com