Akce na servis vám pomůže ušetřit při servisování vašeho vozu Škoda

Přidat na Seznam.cz

Vlastníte-li automobil značky Škoda, tak ačkoliv se jedná o vozy spolehlivé, jako každé jiné vyžadují pravidelný servis. Právě to do značné míry souvisí s dlouhodobou spolehlivostí každého vozidla. Je také důležité nechat servisovat svůj vůz u profesionálů, kteří vědí, jak správně na to. Pokud chcete při servisu vašeho vozu ušetřit, což nepochybně chce každý motorista, tak aniž by to mělo vliv na kvalitu diagnostiky nebo oprav, můžete využít servisních akcí.

Správná volba je autorizovaný servis

Jestliže máte svůj vůz stále v záruce, určitě využíváte služeb autorizovaného servisu, což je jediná správná volba. Takové služby vám může poskytnout třeba servis Škoda Praha, kde vás čeká profesionální přístup i diagnostika a servisování vozu dle správných postupů. Kdykoliv sem tak přivezete své auto, můžete se spolehnout na vysokou kvalitu služeb. Kromě toho můžete v tomto servisu ušetřit právě díky servisním akcím.

Ušetřete díky servisní akci

Někteří řidiči ve snaze ušetřit nechtějí někdy navštěvovat autorizované servisy z obavy z vysokých cen. Nutno však dodat, že toto je šetření na nesprávném místě. Lepším řešením je využít servisních akcí, jako je třeba zimní servisní akce Škoda v již zmiňovaném autorizovaném servisu.

www.auto-poly.cz/servisni-sluzby

Díky zvýhodněné ceně na zimní servis vám auto zkontrolují a perfektně připraví váš vůz na provoz v chladných měsících. Vy tak nebudete někde po cestě nepříjemně zaskočeni. Takový servis je spojen například s celkovou diagnostikou, zátěžovým testem autobaterie a kontrolou podvozku. Za výhodné ceny v rámci akce můžete také získat:

  • Originální zimní pneumatiky
  • Originální příslušenství na zimu

Servis svého vozu tak můžete spojit s nákupem potřebného vybavení, které se vám nepochybně bude hodit, pokud plánujete někam vyrazit v rámci své dovolené třeba například na lyže.

Zdroj foto: servis automobilu/www.auto-poly.cz/servisni-sluzby