Apple Watch nejsou nesmrtelné. Co dělat, když rozbijete displej?

Přidat na Seznam.cz

Apple každým rokem zdokonaluje chytré hodinky, přičemž Apple Watch Series 7 se vyznačují vysokým výkonem, dobrou výdrží baterie a citlivými senzory pro sledování zdravotního stavu i fyzické aktivity. Co však dělat v okamžiku, kdy si omylem rozbijete displej či poškodíte korunku? V následujících řádcích vám prozradíme zajímavé informace nejen o hodinkách jako takových, ale představíme vám také servis, na který se v případě potřeby obrátit.

Apple Watch Series 7 se chlubí tenčím orámováním okolo obrazovky, a tím pádem se zvětšil displej jako takový. Tlačítka jsou na obrazovce lépe viditelná a vyžadují tak menší přesnost při klepání, ať už zvolíte variantu 41 mm, nebo 45 mm. Oprava Apple Watch nemusí být finančně náročná. Samozřejmě záleží na tom, jaká součástka se vám pokazí. Chytré hodinky jsou sice vyšší investicí, nicméně při řádné péči vám vydrží dlouhá léta.

Klávesnice

Příjemnou změnou je u nové série plnohodnotná klávesnice, na které se velice dobře píše, navíc automatická oprava vám pomáhá s případnými překlepy. Psaní pomocí gest je také neuvěřitelně rychlé a překvapivě přesné.

Odolnější sklo

Odolnost displeje jako takového je větší než u předchozích modelů, což ale neznamená, že je nezničitelné. I tak se může stát, že vám hodinky spadnou třeba na kamínky, a potom vám nezbývá než navštívit servis Apple Watch Praha, kde vám displej vymění za nový. Chytré hodinky můžete používat bez problémů při plavání.

Jaký servis navštívit?

Jakmile se objeví nějaký problém, na který se však nevztahuje záruka, je potřeba vyhledat servis. Právě na jablečné hodinky se specializuje iWatch servis v Praze, kde vám vymění sklíčko i displej, dále pak špatnou baterii a další součástky. Kromě jiného vás nadchne i samotná cenová politika servisu.