Blíží se “Velké stěhování e-shopů”? Jeden důvod by tady byl…

Přidat na Seznam.cz

Na vysoce konkurenční trh eshopových platforem vstoupil nový hráč: Flexumshop.com. A jde na to pěkně zostra. Nabízí totiž všem zájemcům možnost získat svůj vlastní elektronický obchod. A to zcela zdarma a s neomezenou platností. 

Flexumshop je nový český systém vytvořený pro tvorbu e-shopů. Jeho vývoj probíhal poslední 2 roky a jde tak o nejmodernější platformu pro tvorbu internetových obchodů. Při svém startu nabízí (dle reklamních sloganů dokonce doslova rozdává) e-shop zdarma, a to po neomezenou dobu.  Při bližším zkoumání bezplatný e-obchod od Flexumshopu není nějaký narychlo naprogramovaný systém v zastaralém kabátku. Jde o zcela novou, moderní, českou eshopovou platformu, která umožňuje tak vyspělé funkce jakými jsou například multijazyčnost, multiměnovost, vlastní API a mnoho dalších funkcí. K dispozici je více jak desítka moderních a rychlých šablon, které budou Vaši zákazníci milovat. Jsou dokonale vyladěny i  pro vyhledávače z pohledu UX a UI designu. 

Ale jak je to s tou nabídkou bezplatného e-shopu? 

Nebude nakonec bezplatný internetový obchod jen prázdnou, marketingovou vábničkou tak jako u mnoha podobných reklam? Z čeho vlastně systém žije a financuje svůj provoz? FlexumShop nabízí tržiště doplňků, kde si můžete případně dokoupit různé rozšiřující funkce, doplňky a šablony (řádově za desetikoruny měsíčně). 

Pokud však vystačíte s nastavenými limity pro bezplatný e-shop, skutečně za něj nezaplatíte ani korunu. Určité nastavené limity jsou i zde, ale tím se netají. Limity pro bezplatný internetový obchod jsou skutečně velkorysé – 500 produktů, na výběr ze 3 šablon, integrovaný dopravce i platební brána a stovky dalších možností. 

A proč vlastně název “Flexumshop”? 

Dle jeho tvůrců je to především proto, že celý systém je navržen velmi univerzálně a flexibilně. Umožňuje rychlé přidávání nových funkcí – ať již interních, tak i od externích tvůrců. Značně flexibilní jsou také dostupné šablony. Jejich úprava dle případných specifických požadavků je velmi jednoduchá a zvládne ji každý grafik. 

Takže Flexumshop je jistě dobrou volbou, která stojí minimálně za vyzkoušení. Již nyní nabízí vše potřebné pro běžné eshopové podnikatele a další funkce jsou velmi rychle přidávány. Je tak zřejmě jen otázkou času, než kvality a možnosti tohoto nového systému objeví i eshopaři a přejdou tak na kvalitnější a cenově nesrovnatelně výhodnější řešení než je jejich stávající. Ušetří tak ročně i desítky tisíc korun.  

Ještě váháte? Vyzkoušejte FlexumShop a posuďte jej sami.