Chcete vydržet déle v posteli? Oddálit ejakulaci není složité

Přidat na Seznam.cz

Intimní hrátky ve dvou představují jednu ze základních lidských potřeb, která je zároveň nepostradatelnou součástí fungujícího vztahu. Takto strávené chvíle vyjadřují vzájemnou důvěru, náklonnost, schopnost spolupráce a další podstatné záležitosti. Někteří muži dlouhodobě bojují s problémem velmi rychlého orgasmu, jenž nechává jejich partnerku neuspokojenou. Dá se zmíněný problém napravit?

Mnoho různých řešení

Nejdříve je nutné si uvědomit, že předčasná ejakulace rozhodně není žádnou ostudou, přičemž tímto problémem ani zdaleka netrpíte sami. Muži se s daným jevem samozřejmě svým kamarádům nechlubí, ale i přesto se jedná o rozšířený problém. Nevěšte hlavu, protože rychlá ejakulace se dá vyřešit rovnou několika snadnými způsoby.

Prvním z nich je přirozeně pravidelná masturbace, kterou je vhodné adekvátně načasovat s ohledem na očekávaný styk. Ideální chvíle je několik hodin před sexuálním aktem s vaší partnerkou.

Co se týče pomůcek, zde stojí za zmínku silné kondomy a spreje na oddálení orgasmu. Obě varianty způsobí menší citlivost penisu, tudíž přirozeně vydržíte o něco déle. Určitě nezapomeňte ani na přerušovaný sex. Kouzlo tkví v absolvování malé odpočinkové pauzy (stačí minuta) pokaždé, když cítíte přicházející ejakulaci.

Pomoc za pár korun

Dosáhnout oddálení ejakulace lze například díky produktům pod vloženým odkazem. Speciálně navržené gely a spreje jsou opravdu snadným způsobem, jak získat drahocenné desítky minut navíc. Nebojte se vyzkoušet rovnou několik výrobků, abyste zjistili, jaký vám sedne nejvíce.

Mezi nejpopulárnější prodejce na našem trhu patří erotický e-shop Erosstar, v jehož nabídce naleznete ohromné množství hraček pro dospělé, prostředků pro delší výdrž i spoustu dalších vychytávek pro váš milostný život.