Co darovat muži? Objevte dárkové bedny!

Přidat na Seznam.cz

Dárky pro dospělé se častokrát vymýšlejí opravdu těžko. Co jim pořídit, když si všechno mohou koupit sami, a to, co nemohou, si nemůžete dovolit ani vy? Dárek není ani tolik o hodnotě, jako spíš o nápadu. Proto buďte nápadití, darujte dárkovou bednu!

Dárkové bedny jste nejspíš již někdy viděli, v posledních letech se stávají docela populární. Důvodů je několik:

  • Jde o dárek, který vyberete a seženete velmi jednoduše.
  • U tohoto dárku nehrozí, že by nebyl užitečný.
  • Dá se vybrat v různých cenových relacích.

Také o dárkové bedně uvažujete?

Vybírejte ty nejlepší dárkové bedny pro muže

Dárková bedna se hodí pro kohokoliv nehledě na věk nebo pohlaví. Ano, existují i bedny pro miminka plné plínek nebo dupaček. Obsah je ostatně to, o co jde především – i když i samotná bedna je pěkná a obdarovanému zůstane, může ji pak použít, na cokoliv chce.

Pokud jde o dárkové bedny pro muže, nabízí se spousta variant, které rozveselí mysl a pohladí chuťové buňky.

Tradiční volby jsou bedny inspirované alkoholem. Stačí jen vědět, co má dotyčný rád. Preferuje Jack Daniel’s nebo raději Cryo Vodku? Nebojte, v bedně není jen alkohol, ale také různé pochutiny, které se spolu s ním dají konzumovat.

Pro ty, kdo alkoholu zase tolik neholdují, se hodí například box plný dobrot Nutella, dárková bedna Pringles chipsů, energetických drinků Monster či Orion Studentská pečeť.

Hotový dárek, který stačí jen rozbalit

Bedna vám dorazí na adresu již naplněná a zavřená, přijde spolu s páčidlem. Obdarovanému tedy jen předáte bednu a páčidlo, stačí ji rozdělat. Nemusíte řešit žádné další balení dárku, vše je připraveno.

Jedná se vlastně o takovou variaci na dárkový koš. Bedna je však mnohem originálnější a daleko vhodnější pro drsné chlapy – aby se člověk k obsahu dostal, musí bednu nejdříve páčidlem otevřít. A to je dobrodružství.