Co jsou to antistatické podlahy? 

Přidat na Seznam.cz

Pokud plánujete rekonstruovat kancelář anebo domácnost, případně realizovat novostavbu, při řešení interiéru začněte doslova od podlahy. Současný trh je rozmanitý a vybrat si můžete z pestré škály variant, přičemž velké oblíbenosti se v posledních letech těší antistatické podlahy. V následujících řádcích vám prozradíme jejich přednosti. 

Při výběru podlahy myslete nejen na barvu a materiál, ale také na technické vlastnosti, jako jsou antistatičnost, odolnost a stabilita. 

Co je antistatická podlaha?

Antistatická podlaha nachází uplatnění v mnoha různých podnicích, ovšem i v domácnostech. Jedná se o velice žádaný prvek do kanceláří, a to kvůli velkému množství statické elektřiny, která se v prostorách hromadí. 

Antistatická podlaha slouží k tomu, aby bránila vzniku elektrostatického výboje, který vzniká, když se nabitý předmět dostane do kontaktu s jiným povrchem. Za normálních okolností nezpůsobí škodu, i když se může ukázat jako nepříjemný a v extrémních případech i trochu nebezpečný. 

Pokud je statická elektřina ve vaší domácnosti nebo kanceláři problémem, tato podlahová krytina vám pomůže jej vyřešit a zabránit možným nehodám s ní spojeným. Je klíčovým faktorem pro vytvoření správné atmosféry ve vaší domácnosti nebo firmě.

Kde koupit antistatickou podlahu? 

Jestliže hledáte společnost specializující na podlahovou krytinu, podívejte se do nabídky společnosti J. A. Clean s více než 14letou tradicí. Opravuje a hloubkově čistí průmyslové podlahy, a to nejen v rámci České republiky, ale i na Slovensku, v Německu a Rakousku. Pokud hledáte stabilního partnera s vlastním kvalitním týmem a profesionalitou, je zmíněná společnost vhodnou volbou. 

V portfoliu společnosti není jen antistatická podlaha, ale nabízí i realizaci polyuretanové stěrky a spoustu dalšího.