Co nabízí dovolená v Monaku?

Přidat na Seznam.cz

Po dlouhou dobu bylo Monako symbolem nablýskaného světa casin a heren. I když se nám dnes v této souvislosti vybaví již spíše americké Las Vegas (a nově i čínské Macao), Monace je pořád pojem. Pokud máte chuť si vyzkoušet tu pravou hazardní klasiku v ikonickém místě, kde si zahrál i slavný James Bond, neváhejte a vydejte se tam. Monaco má hráčům pořád co nabídnout.

Seznamte se s Monakem

Kromě casin a milionářských jachet je Monako známé také jako dějiště možná nejzajímavějšího závodu okruhu Formule 1 nebo jako druhý nejmenší městský stát nejen v Evropě. Vlastnictví monackého pasu je také pěkně exkluzivní věc, vlastní jej jen necelých 38 tisíc lidí. I bez něj můžete ale do Monaca vyrazit. A když už tam budete, je jasné, že do casina si prostě musíte zajít.

Co si zahrát v Monacu?

Pokud jste z online casin, která dnes hrají v hazardu prim, zvyklí především na výherní automaty, nemusíte se bát, že by vás zde o ně připravili. V proslulém casinu Monte Carlo jich mají více než 600. To by bylo, abyste si z nich nějaký nevybrali. A když jsme u casina Monte Carlo: tuhle „hernu“ prostě nesmíte vynechat. Budova casina pochází z roku 1879 a samotné casino je jedním z nejslavnějších na světě.

Kostky jsou vrženy

Fanoušci kostkových her si mohou zahrát vzrušující craps. Pokud jste s touto hrou zatím neměli tu čest, pak vězte, že se jedná o propracované kostky s velmi širokými možnostmi různých sázek, ale také se zajímavými výherními poměry. To vše dělá z craps velmi oblíbenou hru. A v Monacu jsou na ní specialisté!

Co dalšího navštívit?

Až si budete chtít dát od casina pauzu, vyrazit můžete třeba do místního oceanária. Vynechat nesmíte knížecí palác či známou botanickou zahradu a nakonec se vydejte dolů k moři, kde se můžete vykoupat a nabrat sílu na další večerní seanci v casinu.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Foto: Depositphotos.com, kasto