Dildo může sloužit ženám i několik let

Přidat na Seznam.cz

Problematika, která se týká sexu, se po mnoho let potýkala s různými tabu. V posledních letech se však situace začíná obracet a o sexu začínáme mluvit otevřeněji.

Jedním z věčných témat je sebe uspokojování, neboli uspokojování sebe sama. Pokud se týká nás žen, nejsme zvyklé o tom mluvit takhle veřejně, nicméně sebe uspokojování má dlouhé kořeny v minulosti. Dnes se začíná hovořit otevřeně také o masturbaci u dětí, dokonce by se snad měla vyučovat ve školách.

Technik k masturbaci klitorisu nalezneme povícero, avšak důležitý je pro nás nástroj, který nám pomůže dosáhnout kýženého efektu – orgasmu (vrcholu). Je pravda, že po čase sebe uspokojování pouze vlastní rukou chceme sáhnout i po něčem jiném, pokud nemáme aktuálně vhodného partnera či chceme pouze partnera z některých našich hrátek vynechat. Po čem tedy sáhnout? Vibrátor nebo dildo?

Vibrátor je jistě skvělá volba, díky které získáme věrného partnera. Vibrace podnítí náš klitoris a slastný pocit se přenáší po celém našem těle. Nevýhodou vibrátoru však je, že je na baterky, a pokud nemáme baterky náhradní, může nás to nemile v průběhu hrátek překvapit. Sáhnout lze proto i po dildu, které disponuje podobným tvarem a zakřivením, jenž napodobuje skutečný tvar mužského penisu. Výhodou dilda je, že nepotřebujeme vůbec žádné baterky a uspokojení dosáhneme i bez zdroje elektrické energie.

Dilda najdeme opravdu různých tvarů. Některé imitují mužský penis včetně žilnatých výstupů, což způsobí ještě větší vzrušení. Některé dilda jsou k dispozici s varlaty. Mezi oblíbená dilda patří dilda gumová, jsou nejrůznějších tvarů v hezkých designech. Je pravda, že se chceme obklopovat hezkými věcmi, i když se jedná o naše intimní záležitosti. Žádnou novinkou nejsou ani oboustranná dilda, které lze závést také do konečníku.

Které dildo byste si vybrala vy? Všechna vyjmenovaná dilda lze najít na e-shopu sexio.cz