Dopřejte svým kobercům a sedačkám to nejlepší čištění

Přidat na Seznam.cz

Přemýšleli jste někdy, proč si lidé najímají profesionální společnosti na čištění koberců, když si mohou jednoduše pronajmout stroj a udělat si to sami?

Realita je taková, že profesionální firma má více odborných znalostí a mnohem pokročilejší vybavení. Vědí, jak řešit speciální situace, jako je poškození silnými skvrnami a hlavně mají přehled o materiálech, které vyžadující citlivou péči. Vlastní drahé nástroje, které si nebudete moci pronajmout v místní půjčovně. K čištění koberců, čalounění a matrací používají nejmodernější a nejúčinnější technologie, čisticí prostředky a postupy, díky kterým dosahují maximální možné kvality.

Koberce by měly být pravidelně čištěny a tím chráněny před silným znečištěním. Vysávání prostě nestačí, všechny koberce je třeba alespoň každých dvanáct měsíců důkladně vyčistit. Udržování čistých koberců je důležité z mnoha důvodů, nejen pro zdraví vás a vaší rodiny, ale také pro vzhled a čistotu vašeho domova. Váš koberec je pod nohama a nakonec se tam usadí všechno, co domů přinesete. Vysavače zachytí jen zlomek na povrchu. Víte, že téměř 85 % nečistot, které koberec drží, je pohřbeno hodně hluboko v koberci?

Pokud hledáte pravidelné profesionální čištění koberců Liberec, nebo čištění sedaček Liberec, můžete se obrátit na společnost Carpet Brothers, která má v tomto oboru již dlouholeté zkušenosti. Nabízí technologii, se kterou budou vaše koberce a sedačky do 30 minut krásně čisté a suché.

Pravidelné profesionální čištění koberců a sedaček vám může zajistit:

  • eliminaci roztočů a bakterií. Pomáhá totiž snižovat riziko alergií, plísní a mnoha dalších potenciálních problémů. V konečném důsledku přispívá k větší bezpečnosti vašeho domova.
  • odstranění skvrn. Profesionálním čištěním můžete dosáhnout odstranění většiny odolných skvrn, takže váš koberec nebo sedačka budou jako nové, svěží a čisté.
  • vylepšený vzhled. I ty nejstarší z koberců a nábytku mohou vypadat zbrusu nově. Znovu vás osloví svým vzhledem a vy budete opět spokojeni.

Pravidelné vysávání je nutností, ale profesionálním čištěním dosáhnete dlouhé životnosti svých oblíbených bytových doplňků.

Zdroj foto: Minh Pham/Unsplash.com