Dopřejte svým pacientům pohodlí v podobě antidekubitních lůžek od plzeňské firmy SZO Krásný – zdravotnická technika s.r.o.

Přidat na Seznam.cz

Pacienti odkázáni na lůžko často trpí nepříjemnými proleženinami, které bolí a snižují jejich pohodlí. Řešením mohou být antidekubitní lůžka. Antidekubitní lůžka a matrace najdete na odborném webu www.szo.cz.

Jak může antidekubitní lůžko pacientům pomoci?

Antidekubitní lůžka se využívají hlavně ve zdravotnictví, zejména na odděleních LDN, JIP, ale také splní svůj účel v rámci domácí péče o geriatrického pacienta, který je odkán na lůžko. 

Antidekubitní matrace uleví díky své schopnosti masírovat ležícího pacienta. Uvnitř matrace se nacházejí válce, které kromě masáže pomáhají prokrvit a okysličit tkáň pacienta, čímž způsobují větší komfort a příjemnější pocit po těle.

Přenosný antidekubitní systém MOBILNÍ ANTIDEKUBIT GI-EMME

Tříkomorový antidekubitní systém s pevnou matrací a nosností až 180 kg MOBILNÍ ANTIDEKUBIT GI-EMME zabraňuje vzniku dekubitů (proleženin), při kterých se tkáň dostatečně neprokrvuje, neodvádějí se škodlivé látky, přestává fungovat přirozená termoregulace a následkem toho dochází postupnému odumírání tkáně. 

Matrace je vyrobena z pevného nylonového materiálu a napomáhá pacientům k eliminaci proleženin vyššího až vysokého stupně. Systém ANTIDEKUBIT GI-EMME je určen primárně pro ošetřovatelské péče a mobilní hospici. 

Antidekubitní matrace s kompresorem RICANT

Antidekubitní matrace s kompresorem RICANT s kompresorem a pevnou matrací s 18 válci a nosností až 130 kg je určeno pro pacienty dlouhodobě upoutané na lůžko s omezeným pohybem. Vyznačuje se aktivním dvoukomorovým antidekubitním systémem, který pomocí elektrického kompresoru střídavě nafukuje obě komory v osmiminutovém cyklu. Napomáhá tak masírovat a okysličovat tkáň pacienta, který trpí proleženinami vyššího až středního stupně. Lůžko RICANT využijete v domovech důchodců, v případě domácí péče i na odděleních LDN.

Pro další informace navštivte specializovaný web www.szo.cz.