Doučování online vás připraví na přijímací zkoušky na střední školu

Přidat na Seznam.cz

Střední škola je tím skutečným startem do života. Vybrat si školu, na kterou se chceme dostat, neznamená jistotu, že se nám to povede. Jak si zajistit úspěšné přijetí?

Někdo má jasno v tom, že jediným dobrým mezistupněm mezi základní a vysokou školou je pro něj gymnázium. Jiní chtějí, aby je už na budoucí kariéru alespoň částečně připravila po odborné stránce střední škola. A tak chceme studovat obchodní školu, nebo třeba kynologii. Možností je hodně, dokonce se stále rozrůstají, ale roste i počet studentů, kteří ze základních škol odchází na střední. Podle odborníků přichází silné ročníky a dostat se na vysněnou školu bude rozhodně složitější než dříve.

Pomoci nemusí ani dosavadní studijní výsledky. Dobré známky se hodí, ale i premiant může mít na přijímačkách slabší chvilku. Ať již nesednou otázky, nebo prostě ráno vstaneme z postele špatnou nohou. Přijímačky se prostě nevyvedou a vy se na vysněnu školu nedostanete. Co dělat? Rozhodně je nejlepší to sem nenechat vůbec dojít a věnovat se poctivěji přípravě na přijímací zkoušky. Ideální je v dnešní době doučování online.

Čeká vás jednotná přijímací zkouška? Připravte se na ni na doučování

U většiny žáků, kteří opouští základní školu, je jednotná přijímací zkouška na střední školu první velkou zkouškou v životě. Nejde o žádnou banalitu. To, jak na této zkoušce uspějete, vás ovlivní na celý život. Neúspěch může znamenat konec vašich snů o kariéře, konec vašeho hobby, kterému byste se chtěli věnovat i profesně. Taktéž snadno ztratíte motivaci pro studium obecně, pokud své úsilí ze základní školy nezúročíte možností pokračovat na vybrané střední škole. Nepodceňte to a objednejte se na doučování. Vyzkoušejte StudyHub – doučování online.

Co byste měli vědět o jednotných přijímacích zkouškách?

Jednotné přijímačky na střední školy se konají v řádném termínu 12. a 13. 4., v náhradním 10. a 11. 5. 2022. Jsou tedy za dveřmi a je nejvyšší čas pustit se do doučování, či do opakování látky pro přijímačky. Zkoušky se konají z českého jazyka a literatury. Druhým předmětem je matematika.

Co čekat od Study Hubu?

Study Hub je moderní online platforma pro přípravu na přijímací zkoušky. Výhodou je, že šetří čas, protože nikam nedojíždíte. V dnešní covidové době má samozřejmě i další výhody. Zakoupit si lze jednotlivé lekce a doučit se tak části o kterých víte, že v nich pokulháváte. Nebo si máte možnost objednat kompletní kurz. Lekce trvá 60 minut a cena za lekci je 200 Kč. Zaplatíte převodem nebo kartou. Využít lze i balíčkový systém kreditů. Nestíháte lekci? Stornujte ji 12 hodin předem a neuplatněná lekce se vám převede do kreditů, které využijete následně. U doučování si volíte termín, lekci i lektora. Lektorovi máte možnost napsat i podrobně, co se potřebujete doučit. A Study Hub využijete i pro jiné doučování.