Dresy DDsport pro maximální pohodlí při sportovních aktivitách

Přidat na Seznam.cz

Výkon sportovce z velké míry záleží nejen na jeho pečlivé přípravě během tréninků, ale také na pohodlném oblečení. V každém případě bychom měli dávat přednost funkčním materiálům, které perfektně padnou a efektivně odvádí vlhkost. Jen tak si zaručíme 100% pohodlí během závodů a sportovních utkání.

dresy na motokros/ddsport.cz

Propracovaný střih na míru je základ

Český výrobce DDsport, který se výrobě dresů a sportovního oblečení věnuje již více než 30 let, vám nabídne propracované střihy a funkční materiály, s nimiž se budete při sportu cítit jako v bavlnce. Nejen, že si můžete vybrat z celé řady velikostí, a to včetně těch nejmenších dětských, ale navíc je možné dle vašeho návrhu zpracovat originální grafický design. Jak je patrné, můžete si nechat zhotovit dresy přímo na míru a s vlastním designem, čímž významnou měrou posílíte týmového ducha.

dresy na hokej/ddsport.cz

Sporty, které jsou nejvíce IN

Mezi nejoblíbenější sporty patří hokej, fotbal a motokros. Z toho důvodu by dresy těchto sportovních odvětví měly být propracované do posledního detailu. Hokejové dresy jsou proto konzultovány s předními hokejovými kluby, aby splňovaly ty nejpřísnější požadavky na odolnost, funkčnost a střihové provedení, jež nesmí omezovat hráče v pohybu. To samé platí i pro fotbalové dresy, u nichž lze dle přání navolit materiál, délku rukávu a grafické provedení doplňkového oblečení. Co se týče motokrosových dresů, u nich je předností špičkový materiál DDcross, jenž zajišťuje neomezený pohyb a zároveň je přizpůsoben pozici na motorce.

dresy na fotbal/ddsport.cz

Archivujte si svůj návrh

Jakmile jednou pošlete svůj grafický návrh na potisk sportovního oblečení, můžete si být jisti, že vám jej firma archivuje pro pozdější doobjednávky. Lze totiž doobjednávat i po 1 kuse, a to po neomezeně dlouhou dobu. Díky archivaci designu tak výrobce pružně reaguje na vaše poptávky, jež jsou poté vyřízeny ve velmi krátkém čase, max. do 2 týdnů.