Ekologická likvidace vozidel vás již nemusí trápit

Přidat na Seznam.cz

Máte doma starý vůz, nepojízdný, porouchaný, nebo po bouračce? Možná jste narazili na problém. Zbavit se starého vozidla nemusí být zas tak snadné.

Likvidace vozidel je povinností každého majitele vozidla, který chce auto odhlásit z evidence a nemuset si tak již plnit zákonné povinnosti – absolvovat například pravidelně STK či platit zákonné pojištění. Takže nechat si automobil doma v garáži, ve stodole či na pozemku, natož někde na pozemku veřejném, není možné.

Likvidace má navíc svá pravidla. Zákon nařizuje, aby byla ekologická. Co to znamená? Ekologická likvidace vozidel se provádí vždy v zařízeních a u firem, které mají povolení k ekologické likvidaci. Vy od nich obdržíte potvrzení, že bude auto ekologicky zlikvidováno. Až na základě něj je pak možné automobil odhlásit z evidence.

Ekologické likvidace vozidla na klíč

Možná mátě štěstí, vaše auto je ještě pojízdné a hned za rohem máte kovošrot či jinou firmu specializovanou na ekologickou likvidaci vozidel. Pokud ne, využijte službu Zlikvidujauto.cz. Firma působí ve městech Liberec, Frýdlant, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Turnov, Tanvald, Hrádek nad Nisou a Semily, rovněž v jejich okolí. Má veškerá povolení pro poskytování této služby. Současně si váš vůz, i nepojízdný, odtáhne až do vzdálenosti 100 km.

Poptávat lze též kompletní službu, včetně odhlášení vozidla z evidence. Likvidace auta je tak pro vás zcela bezproblémovou. Nestojí vás žádný čas ani peníze. Naopak, můžete na ní ještě vydělat.

Nechte si za staré auto zaplatit

Bohužel pokusy majitelů starých vozidel prodat autovrak přes autobazar končí neslavně. Je to dlouhý proces náročný na čas. Nejhorší je, že na vozidle držíme dále záruku a stává se, že co jsme za auto dostali, chce nakupující po čase zase zpátky.

Jestliže automobil zlikvidujete pomocí služby Zlikvidujauto.cz, žádnou záruku nedržíte. Přitom za automobil můžete rovněž něco dostat. Firma, která za službou stojí, vyplácí až 10 000 Kč za automobil podle jeho značky, stáří či stavu.