Hledáte bezbariérové bydlení na klíč? Obraťte se na zkušenou firmu Brickhouse s.r.o.

Přidat na Seznam.cz

Plzeňská firma Brickhouse s.r.o. vám postaví zděný bezbariérový bungalov na klíč, jehož prakticky uzpůsobené dispozice vám ulehčí život. 

Firma Brickhouse s.r.o. myslí i na ty, kteří v životě neměli takové štěstí, ale i přes svůj handicap chtějí bydlet v krásném domě, který bude vyhovovat jejich potřebám. Ve svém portfoliu nabízí jednopodlažní zděný bungalov na klíč Brick 3 + KK s bezbariérovým uzpůsobením.

Jak to v takovém bungalovu vypadá?

Samozřejmostí jsou široké vstupy do domu i místností a snížené okenní parapety. V tomto domě můžete ovládat osvětlení i bez problémů přístupnou koupelnu. WC je oddělené a samozřejmě přizpůsobené bezbariérovým potřebám.

Dům poskytuje dostatek prostoru díky rozměrům 11,15 m x 8,84 m a užitnou plochou 77,1 m2, kdy zastavenou plochu domu tvoří 98,6 m2. 

Máte vlastní představu o domě? Firma přizpůsobí stavbu vašim přáním

Líbí se vám tento bezbariérový dům, ale přece jen si jej chcete cokoliv pozměnit, aby vše bylo podle vašich představ? Žádný problém. Domluvte se s firmou již při projednávání projektu a stavba bude přizpůsobena vašim přáním. Změny můžete konzultovat i během realizace výstavby.

Samozřejmostí je vlastní výběr barev pro střešní krytiny, klempířské prvky, venkovní fasádní omítku, dlažbu, obklady, dřevěné interiérové dveře, plovoucí podlahy apod. Celkový vzhled domu je tedy jen a jen na vás.

Bezbariérový dům skvěle využijí i osoby v důchodovém věku

Starší občané často trpí bolestmi pohybového aparátu, a tedy i ztíženou možností pohybu. Právě z tohoto důvodu je zděný bungalov Brick 3 + KK vhodný také pro osoby ve vyšším věku. Protože je dům jednopodlažní, nemusíte vycházet schody, a to je velkou výhodou při potížích s pohybem. Praktické využití domu slibuje velmi příjemné a bezproblémové bydlení. 

Zděné domy na klíč jsou tou nejlepší volbou, pokud chcete bydlet rychle a bez starostí se sháněním řemeslníků či materiálu.