Hokejová sezóna je zase před námi

Přidat na Seznam.cz

Hokejový kolotoč se za nedlouho opět na podzim roztočí startem do nové hokejové sezóny, který potěší zejména všechny fanoušky tohoto zimního sportu. Hokeje jsme si v koronavirové krizi moc neužili, ale už brzy se dočkáme.

Vedení uvedlo rozlosování základní části naší Tipsport extraligy pro sezónu 2020/21. Nejnovější rozpis uvádí, že nejvyšší soutěž startuje v pátek 18. září 2020. První 1/4 extraligy skončí v pátek 30. října 2020, druhá 1/4 v pátek 11. prosince 2020, třetí 1/4 v neděli 24. ledna 2021 a závěrečná 1/4 v neděli 7. března 2021. Poté se dozvíme vítěze základní části a držitele Poháru prezidenta Českého svazu ledního hokeje .

Pokud hokej také hrajete, je určitě ideální doba pro řešení realizace nových, neokoukaných hokejových dresů pro nadcházející sezónu. Nyní si pro svůj tým můžete vybrat atraktivní hokejové dresy, týmové oblečení a doplňky z nové kolekce hokejových setů. Český výrobce sportovních dresů DDsport.cz se snaží vylepšovat nabídku a přichází s ojedinělou kolekcí atraktivních designů hokejových setů, které padnou svým střihem, a které můžete již nyní objednávat pro váš hokejový tým.
Hokejové sety obsahují hokejové dresy, návleky na kalhoty, ale také štulpny. DDsport.cz vyrábí vše z velmi kvalitních materiálů, které jsou funkční a disponují odolností proti namáhání. Provedení střihu hokejových setů je konzultováno s předními hokejovými kluby a hokejisty, kteří dávají své připomínky. Hokejové sety tak mají nejpropracovanější střih, který nebrání v pohybu hráči.

DDsport.cz obléká řadu let přední hokejové kluby. Zkušenost s výrobou hokejových dresů DDsportu je přes 25 let. Stylové sportovní dresy na hokej.

Kvalita designu je docílena sublimačním potiskem, který plní nejnáročnější požadavky na barevné provedení, počet log a čísel, s možností design podle potřeb upravit dle Vašich požadavků. Docílíte tak úžasné originality. Můžete si zvolit libovolné množství barev, čísel, reklam a Vašich log bez navýšení ceny. Tým zkušených grafiků vám připraví design Vašeho oblečení přesně dle Vašich požadavků a s týmovými (klubovými) barvami a logem. DDsport.cz disponuje i možností tisku zářivých fluo barev. U dresu si lze zvolit variantu provedení a umístění prodyšných částí. Nově je v nabídce střihové provedení Extra Line, které doporučujeme. Hokejový dres lze vyrobit ze všech nabízených materiálů. Jejich vzorník je možno na vyžádání zaslat. V případě, že si nejste jistí velikostí, lze při odběru vyšším jak 5 ks zapůjčit rovněž velikostní vzorky.

U DDsport máte jistotu archivace zakázky a možnost doobjednání již od 1 ks po neomezenou dobu. Objednávejte dresy u DDsport.cz