I muži se chtějí vázat, ale trochu odlišně, než byste mohli čekat

Přidat na Seznam.cz

Na pojem „svatba“ určitě zapomeňte, alespoň pro tuto chvíli. Který chlap by ji dobrovolně řešil? Tento velký den těší zejména nastávající nevěsty, které se alespoň pár hodin cítí v krásných šatech jako princezny. Muži chtějí zažít vášeň v podobě spoutání ve vaší posteli …

Ženská či mužská představa?
Co je na spoutání tak velmi vzrušujícího? V první řadě pocit důvěry – ať už ze strany muže nebo ženy, oba na tom musí být stejně. Pokud si věří, zažijí spolu dobrodružství, o kterém se jim možná ani nezdálo. Někdo by si pomyslel, že takové „choutky“ jsou čistě ženské, ale divili byste se, kolik z mužského pokolení potom tajně touží.

Právě ta touha je něco, co v nás žije, roste, přebývá a s ní i různé představy. Ty mohou být někdy mile něžné a vášnivé, ale občas věru i pořádně chlípné. Co se však týká erotiky a zejména pokud jsou v tom zapleteni dva lidé, kteří se milují – neměla by být řeč ani o předsudcích, ani o žádné úchylce či jakési zkaženosti.

My pomalu a oni rychle
Ženy si tuto „hru“ představují jako relaxaci, dlouhé mazlení s maximálním uvolněním. To však možné nebude, pokud své polovičce nebudou důvěřovat nebo je chytne strach. Jsme lidé, máme rádi překvapení. Nečekaně lapená rukou s následným svázáním a zpevněním, dostane do kolen každého. Stále je to však v pohodě. Čas od času si dopřejte něco nového a udělejte to jinak.

Čekání, co se bude dál dít a úplná odevzdanost partnera, to je něco, co se líbí oběma. Koneckonců – nikdo nezůstane zkrácen o svůj kousek potěšení.

Zatímco něžné pohlaví miluje dlouhé předehry, pánové ocení dravost a ženskou hravost spojenou s velkou dávkou fantazie. Není pochyb, že v ženách jsou tyto vlastnosti přirozeně obsažené. Střídáním fází přítulného „koťátka“ s divokou „čiči“ se určitě postaráte o jeho výjimečný a nezapomenutelný zážitek v peřinách vaší postele. A že vám se to vyplatí – o tom není pochyb.