Izolace střech je velice důležitá. Eliminuje tepelné ztráty

Přidat na Seznam.cz

Střecha představuje nenahraditelnou součást jakékoliv nemovitosti. Pokud chcete prodloužit její životnost, zároveň však minimalizovat tepelné ztráty, zaměřte se kromě jiného na izolaci. V současné době existují různé moderní technologie, přičemž práci byste měli svěřit do rukou odborné společnosti, která má letité zkušenosti.

Zabraňuje hromadění vlhkosti a vzniku plísní či hub. Zlepšuje komfort a kvalitu bydlení. Snižuje náklady za vytápění. Izolace střech má vskutku významnou roli, ovšem je potřeba ji realizovat správně.

Materiály využívající prodyšnost

Pro izolování střechy se používají různé materiály, ale oblíbené jsou zejména ty, které jsou prodyšné, a tak umožňují nemovitosti dýchat. Výhod v izolacích najdete hned několik. Venkovní vlhkost se nedostane dovnitř, naopak vnitřní vlhkost je propouštěna ven, a tím pádem nejsou vlhké stěny. V zimním počasí izolace brání únikům tepla, v letním zase pomáhá zajistit v nemovitosti příjemné klima.

Jestliže tedy máte starší střechu, pusťte se do její renovace, v rámci které se provede i potřebná izolace. Zateplení střech je dnes naprostým standardem při rekonstrukci i nové výstavbě.

Kde najít odborníka na střechy?

Jestliže hledáte specialistu na střechy Český Krumlov, obraťte se na společnost Střechy Tomi, která má ve svém portfoliu rekonstrukci i opravy střech včetně účinného zateplení. Navrhne vám optimální řešení a při realizaci projektu zváží velikost střechy, orientaci ke slunci a zatížení či technické řešení. Vsází na vysoce kvalitní materiály, s nimiž mají výborné zkušenosti. Prvně vám společnost zašle nezávaznou kalkulaci, na jejímž základě se potom rozhodnete.

Přímo na webových stránkách firmy najdete kontaktní formulář, přes který můžete vznést dotaz, případně si rovnou objednat nějakou službu.

Foto zdroj: http://www.strechytomi.cz/