Jak nastartovat kariéru? Zde je pár tipů

Přidat na Seznam.cz

Ekonomika opět ožívá a spousta zaměstnavatelů znovu obnoví pohovory. Konkurence uchazečů o zaměstnání bude obrovská. Spousta jich přišla o práci a nyní budou chtít zpět do pracovního procesu. Na prestižnějších pracovních pozicích bude dozajista nával, proto byste se měli připravit co nejlépe?

Jak získat dobrou práci?

1 Buďte relevantní
Není důležité odpovědět na co nejvíce pracovních nabídek, ale odpovídejte na ty pracovní nabídky, které vám dávají smysl, práce vás bude bavit, ale zároveň disponujete zkušeností či jste obor studovali.

2 Vyzdvihněte své přednosti
Chcete získat práci snů? Musíte znát své silné stránky a ty v životopise dostatečně vyzdvihnout. Nebojte se přehánět vždyť šedých myší je spousta.

3 Vytvořte si strukturovaný životopis, který bude vidět.
Vytvořit si profesionální strukturovaný životopis, který bude vidět dá samosebou práci, avšak pokud použijete vhodný nástroj pro tvorbu životopisu, půjde vám to od ruky. Např. nástroj pro tvorbu životopisu online Resumio.cz vám ušetří spoustu času. Resumio.cz disponuje spoustou barevných a poutavých CV šablon, které zaujmou každého personalistu. Stačí si jen vybrat z široké škály vzorů životopisů. Výhodou je, že můžete vytvořit životopis v angličtině i češtině. Jaký životopis vzor si na Resumio.cz vybrat, to už je jen na vás.

Zdroj foto: Magnet.me/ Unsplash.com