Jak prodat auto? Zkuste výkup ojetých aut od ZAHOTOVÉ

Přidat na Seznam.cz

Zapomeňte na publikování inzerátu na bazaru. Sepsání dobrého inzerátu trvá a schůzky se všemi potenciálními zájemci jsou ještě daleko zdlouhavější. Prodej v autobazaru je snadnější a rychlejší, jenže obvykle nedostanete takovou částku, kterou byste mohli dostat jinde. Autobazar se snaží nakoupit levně a prodat draze. Takže co si počít s autem, které už nepotřebujete? Nabídněte ho k výkupu společnosti ZAHOTOVÉ.

Jak ilustruje samotný název, společnost nabízí výkup ojetých aut za hotové peníze přímo na ruku. Celý proces je velmi rychlý a jednoduchý.

Podejte žádost online a domluvte si schůzku

Začít byste měli tím, že vyplníte formulář na jejich webových stránkách. Uvedete veškeré údaje o vašem vozidle k výkupu, připojíte fotografie a na základě toho vám společnost připraví nacenění. Cenu tedy víte ještě před tím, než si domluvíte schůzku. Tu si naopak domlouváte pouze v případě, kdy jste s cenou spokojení a o výkup doopravdy máte zájem.

Akceptujete-li cenu, dohodnete si osobní schůzku se zástupcem společnosti. Ten dorazí až k vám domů, ať už jste z jakéhokoliv koutu republiky. Přímo na místě si vůz prohlédne, potvrdí navrženou cenu nebo ji mírně upraví a podepíšete smlouvu. Technik si vaše auto odveze a tím pro vás veškeré starosti končí. Je prodáno!

Vykupují se i užitková auta nebo vraky

Finanční hotovost získáte nejen za osobní automobily. ZAHOTOVÉ vykupuje všechno od stavebních strojů až po užitková vozidla. Problémem nejsou ani bouraná auta nebo vraky, nabízí taktéž výkup nákladních vozidel v libovolném stavu. Podmínkou jsou pouze čtyři kola, aby si firma mohla vůz odvézt. Vykupují se dokonce auta v úvěru či leasingu, úvěr nebo leasing za vás ZAHOTOVÉ doplatí a vy se zbavíte dalších splátek.

Tak na nic nečekejte, zamiřte na web společnosti a zeptejte se, kolik dostanete za váš vůz. Cena se odvíjí od stáří, technického stavu, počtu majitelů, výbavy, závad apod.

Zdroj foto: Dan Gold/ Unsplash.com