Jak si poradit s nadměrným nákladem? Máme pro vás super tip

Přidat na Seznam.cz

Žádná výrobní firma se neobejde bez opravdu poctivě vymyšleného procesu logistiky. Zasílání běžného zboží je jedna věc. Co si však počít v situaci, kdy potřebujete odesílat nadměrné a velmi těžké náklady?

Zapomeňte na běžné kurýrní služby

Převoz nadměrného nákladu je naprosto odlišná disciplína, než na jakou se běžné kurýrní společnosti soustředí. V mnoha případech se přece jen bavíme o produktech, které váží několik desítek tun a měří klidně i nižší desítky metrů. V takových případech je nutné zapojit jeřáby, nákladní vozy a zkušenosti.

A co víc, často budete muset řešit dokonce i povolení nadměrné přepravy. V tomto ohledu je nutné vzít v potaz specifické zákony jednotlivých zemí, přes které vaše zásilka pojede.

Jedno je tedy jasné – nadrozměrná přeprava patří do rukou ověřených odborníků z oboru. V tomto ohledu se vyplatí zmínit například oblíbené pomocníky ze společnosti Easy Logistics. Co dokážou?

Velké a těžké zásilky po celé Evropě

Zmíněná společnost se specializuje na nadrozměrné produkty o maximální délce 22 metrů, šířce 6 metrů a výšce 4,5 metrů. Co se týče hmotnosti, můžete zaslat položky až do 53 tun. Ať už se tedy chystáte posílat hutní materiál, kovové konstrukce, nebo betonové kvádry, přijdete si na to své.

Daní odborníci přitom vyřídí vaši poptávku do pouhých 48 hodin od prvního kontaktu. Nemusíte tak zbytečně dlouho čekat a nechávat si utéct zákazníky. Navíc poskytují pojištění až do výše 10 milionů korun, zajišťují návaznost na mezinárodní námořní přepravu i další typy transportu a ovládají všechny potřebné jazyky.

Nejlepší bude, když si prohlédnete internetové stránky Easy Logistics, s.r.o. Ihned se dozvíte všechny potřebné informace a budete si moci objednat spolehlivou přepravu atypických zásilek.