Jak zajistit vyklízení bytu před prodejem nemovitosti?

Přidat na Seznam.cz

Pokud plánujete prodat jakoukoliv nemovitost, kterou jste například doposud nevyužívali, případně jste ji získali v rámci dědického řízení, je nezbytné ji důkladně vyklidit. Pro inzerování totiž potřebujete atraktivní fotografie, kterých rozhodně nedosáhnete, pokud je v místnostech nepořádek.

Potřebujete se zbavit stávajících spotřebičů i odstranit stavební či komunální odpad? V takovém případě využijte služby na vyklízení bytů v Praze, čímž ušetříte nejen spoustu času, ale také energie. Stejně tak vás potěší, že nemusíte shánět někoho s dodávkou a objednávat velký kontejner.

Vyklizení zvýší cenu za nemovitost

Potenciální zájemce se zaměřuje i na to, jaké činnosti ho čekají, pokud nemovitost zakoupí. Jestliže by musel ještě vystěhovávat staré předměty, určitě by apeloval na to, abyste snížili prodejní cenu. Čistý a vyklizený byt tedy prodáte za vyšší cenu, navíc si kupec dokáže představit, jak si promění interiér k obrazu svému, protože uvidí prázdný prostor bez zbytečností.

V místnostech najednou bude i více světla, a tak budou působit prosvětleně a opticky se zvětší i samotný prostor.

Jak se postarat o vyklizení?

Možností je hned několik. Samozřejmě, můžete se pustit do práce sami, ovšem potřebujete na to nejen techniku, ale také čas. Jestliže jste dost zaneprázdnění, je vhodnější objednat si na vyklízení bytů v Praze externí společnost. Jednou z nich je například Prodafi, která se postará o vyklizení bytu i domu, pozůstalosti, kanceláří i nebytových prostor, sklepů a půdních prostor. Stejně tak pracovníci odvezou starý nábytek a suť, případně odstraní holubí trus.

Portfolio služeb společnosti Prodafi je skutečně široké. Stačí si jen vybrat a objednat si je. Už se o nic nemusíte starat, zkrátka přijdete rovnou k hotovému.