Jaká erotická hračka je nejlepší?

Přidat na Seznam.cz

Postrádá váš sexuální život šťávu? Tak mu ji dodejte! Nebo vám v posteli chybí partner? Tak ho nahraďte. V obou případech vám pomohou chytré erotické pomůcky a hračky.

Jste na omylu, pokud se domníváte, že erotické hračky mají své místo jen pouze při autoerotice. Zpestřit dokážou i klasický sex v páru. Ženu (ale i muže) třeba patřičně navnadí a rozžhaví vibrátor. Jaký zvolit?

Oblíbené vibrátory

Vibrátory patří mezi nejoblíbenější erotické pomůcky. Jak by také ne, za poměrně malý peníz nabízejí opravdu hodně muziky. Musíte ale vybrat ten pravý. Jaký to je? No přeci ten, který vás dostane do té pravé extáze.

Realistický, rotační, nebo elektrostimulační?

Na e-shopu vibratory-online.cz najdete ty anální, elektrostimulační, realistické, rotační, vibrátory na G – bod, klitoris, pro páry i muže. Vibrátory malé (mini) i velké (XXL). Jaký zvolit? Záleží na vašich preferencích, tedy formě stimulaci, kterou upřednostňujete. Zatímco některé ženy k orgasmu stoprocentně dovede stimulace bodu G, u jiných to je klitoris. První skupina žen by proto měla sáhnout po vibrátoru na G – bod, druhá po tom stimulujícím klitoris.

Strap – on nejenom pro lesbičky

Skvělou pomůckou jsou i připínací penisy. Že jsou jen pro lesbičky? Ale kdepak. V poslední době na ně pějí samou chválu i páry. Obzvláště pokud jeden (nebo oba) upřednostňují anální sex. Nebo pokud mužská erekce není tak pevná jako za mladých let. Strap-on v tomto případě připevníte na tělo, penisem do něho vklouznete a hrátky mohou začít. Váš penis tak bude pevný jako nikdy před tím. Některé modely ho navíc umožňují i tvarovat. Strap-ony se dvěma nástavci zase umožňují dvojitý průnik umožňující střídání vaginálního a análního sexu. Velmi lákavé jsou i ty vybavené vibrační funkcí, popřípadě vibračním vajíčkem pro stimulaci klitorisu. To určitě stojí za vyzkoušení.