Kalendáře – nezbytnost i skvělý dárek

Přidat na Seznam.cz

Bez kalendářů se neobejde snad žádný zaměstnaný člověk. Je jedno, jestli jste manažer a řídíte velkou skupinu lidí, nebo zaměstnanec v podřízené pozici. Kalendář je skvělý doplněk do kanceláře i domova, pokud si zvolíte nástěnnou formu s obrázky.

Kalendář do kanceláře i domů

Kalendář představuje praktický plánovací nástroj i doplněk. Jak jsme zmínili, existují i formy s obrázky, fotografiemi. Někdo se ani nedívá na dny kalendáře, snímky bere jako náhražku klasických obrazů, kdy se vizuál mění třeba 12× do roka. Papírový kalendář naštěstí nevytlačily elektronické verze. Můžete se na něj kdykoli podívat a nemusíte v mobilu lovit konkrétní data. Tento plánovací prvek má však mnohem více výhod. Pokud chcete něco dát obchodnímu partnerovi, poskytnout svým hostům na akcích dárek, přibalte jim k pozornostem reklamní kalendáře, u nichž si vždy připomenou vaši firmu. Kdo tisk kalendářů nabízí?

Česká výroba kalendáře

Naše země exceluje ve spoustě oborů a výroba kalendářů není výjimkou. Český producent Helma 365 je tradiční tuzemský vydavatel kalendářů, diářů a zápisníků. Přinášet více krásy, radosti a inspirace pro váš vzácný čas, a to prostřednictvím kalendářů a diářů 365 dnů v roce, to je poslání této společnosti. Ta působí na trhu již dvě dekády, během této doby se vypracovala na největšího českého producenta výrobků s kalendáriem. Roční produkce firmy čítá více než 6 miliónů kusů, ty si můžete pořídit ve 20 evropských zemích. Výroba kalendáře je v plném proudu, tak si vyberte z portfolia, nebo si objednejte na míru vytvořený doplněk do vaší kanceláře či domova. Můžete mít separátní kousky v podobě kalendářů a diářů nebo si nechte vytvořit více produktů ve stejném designu, aby se podpořila například korporátní spojitost, která odkazuje na vizuály a loga vaší firmy.