Kam na Velikonoce do lázní?

Přidat na Seznam.cz

Svátky jara jsou perfektní příležitostí pro prodloužený víkend. Díky volnu o Velkém pátku a na Velikonoční pondělí nebudete muset čerpat žádnou dovolenou, a přesto si užijete 4 dny naprosté pohody. Hledáte-li hlavně odpočinek, vydejte se do některých českých lázní. Užijete si ho dokonale.

Západní Čechy pro Velikonoce v lázních jako dělané

Mariánské lázně nebo Františkovy Lázně jsou to pravé, co pro svoji velikonoční dovolenou potřebujete. Nejen, že si tu dopřejete nespočet relaxačních a zdravotních procedur, ale též budete obklopeni krásným městem, jemuž nechybí proslulá kolonáda. Zaměříme-li svou pozornost na Františkovy Lázně, naleznete zde krásné parky s promenádou, lesopark Amerika a více jak 20 léčivých pramenů. Nezapomeňte se podívat k symbolu města – maličkému Františkovi.

Na co se můžete těšit?

Svůj velikonoční pobyt v lázních si ve Františkových lázních bezpochyby užijete díky aroma a uhličité minerální koupeli, klasické a akupresurní masáži, parafínovému zábalu rukou, aqua aerobiku, józe a dalším příjemným aktivitám a procedurám. Chybět nebude výborná polopenze zahrnující snídani formou rautu a večeři výběrem ze 3 druhů jídel. Relax si dopřejete ve wellness centru se 4 druhy saun a vyhřívanými odpočinkovými lůžky či venkovním přihřívaném bazénu.

Lázeňský pobyt na horách

Chcete-li si užít zdravého horského vzduchu, jsou tu pro vás lázně Harrachov. Zde na vás po aktivním pohybu v krásné přírodě čeká hotelový bazén a sauna. To přesně se po jarní procházce hodí, abyste se příjemně zrelaxovali. V rámci lázeňského balíčku je zahrnuta snídaně a večeře formou bufetu, k tomu se osvěžíte light inclusive nápoji. Ať vyberete jakékoliv lázně, můžete si být jisti, že na vás budou čekat dny plné odpočinku a hýčkání. A to je to pravé, co vaše tělo a mysl s nástupem jara potřebuje.