Když zavoní zázrak jménem květina

Přidat na Seznam.cz

Pokud jste někdy chtěli potěšit své blízké nebo jste si sami chtěli udělat radost, možná jste zašli do květinářství. Květiny mají neuvěřitelný dar přinášet radost a pohodu, ale často nám chybí čas navštívit květinářství a vybrat tu nejkrásnější květinovou kompozici. Právě zde nastupuje UrbanBloom.cz s jedinečným konceptem doručení květin přímo na vámi určenou adresu v Praze.

Jednoduchost a osobní přístup

Co činí UrbanBloom.cz zvlášť jedinečným, je jejich důraz na jednoduchost a osobní přístup. Díky přehlednému designu a intuitivnímu ovládání je nákup květin z jejich e-shopu hračka. Stačí jen pár kliknutí a vámi vybrané květinové aranžmá je už na cestě ke šťastnému příjemci.

Květiny s láskou a ohledem na přírodu

UrbanBloom.cz, doručení květin Praha, se pyšní tím, že pečlivě vybírají nejčerstvější květiny přímo z místních farem. Tímto způsobem nejen podporují regionální ekonomiku, ale zároveň minimalizují svůj ekologický dopad. 

Květiny, které vyprávějí příběh

Za každým květinovým aranžmá stojí zkušený tým floristů, již mají talent a vášeň pro tvoření nezapomenutelných kytic. Každý pugét je originální a vypráví svůj vlastní jedinečný příběh. Nezáleží na tom, zda oslavujete narozeniny, svatbu nebo jen chcete zpříjemnit den někomu, kdo vám je drahý. UrbanBloom.cz vždy najde slova, která vyjádří vaše city.

Oživte svůj interiér

UrbanBloom.cz není jen o doručování květin, ale také o oživování městských prostorů. Spolupracují s místními organizacemi a obcemi na ozelenění veřejných prostranství, čímž zlepšují životní prostředí. Mimochodem tím i zvou Pražany k pozorování krásy, jež květy přinášejí. Každý, kdo prochází okolo některé z jejich útulných prodejen, je uvítán vonnými květy, jež bezesporu vyvolají pozitivní náladu.

UrbanBloom.cz není jen internetová květinka, ale váš spolehlivý průvodce půvabem květin. Jsou zde pro vás, ať už potřebujete potěšit své blízké, anebo si udělat radost. Nicméně s každou objednávkou podpoříte místní komunitu spolu s péčí o přírodu.