Kvalitní šperky nemusí stát desetitisíce

Přidat na Seznam.cz

Když se řekne luxusní šperk, co se vám vybaví? Kousek s diamantem, který má hodnotu minimálně desetitisíců korun? O penězích a jediném kamenu, tedy diamantu, to vůbec není. Stejně exkluzivní jako diamanty jsou i jiné prvky, ze kterých může být klenot vyroben. A jsou navíc neokoukané, protože diamant může napodobit jakýkoli dobře zpracovaný křišťál.

Malachit – náramek

Právě křišťálové kousky vypadají exkluzivně, ovšem má je kde kdo. Takže jsou vlastně okoukané a bylo by jedno, kdybyste měli na rukou náramek i v hodnotě miliónů. Zkuste proto objevit jinou sféru komponentů šperků. Znáte malachit? Krásný zelený kámen, kterému punc výjímečnosti dodává specifické žíhání. Malachit – náramek může být neotřelým kouskem, který ozvláštní váš celkový outfit a pozvedne vaši osobnost. Můžete jej kombinovat i s jinými šperky v podobném tónu a vytvořit tak dokonalý styl, který zaujme.

Půvabné náušnice s perlou

Jestli vás láká exluzivita, ale nemáte tolik peněz na drahý kámen, zvolte perlu. Jde o výjimečný komponent, který však není drahý. Je to navíc klasika, která nezestárne. Stříbrné náušnice s pravou perlou jsou tak ideální volbou pro každou ženu, která chce vkusný šperk, jež lze snadno kombinovat. Navíc jde o klenot, který je pro většinu žen pohodlný. Některé ženy nemají rády šperky jako prsteny, náramky nebo náhrdelníky, protože jim vadí třeba při sportu, náušnice jsou všem pohodlným kouskem.

Kvalitní šperky za rozumné ceny

Kde hledat kvalitní kousky, které nejsou předražené? Značka Tiniana nabízí pěkné a kvalitní šperky za rozumné ceny. Můžete zde najít klenot, jež se stane rodinným dědictvím. Tento výrobce pracuje jen s kvalitními materiály a nabízí nepřeberné množstství originálních šperků. Nemusíte hledat jen diamanty, kvalita i jiných komponentů má svoji cenu, která šperk činí vzácným.

Zdroj foto:bracelet/Unsplash.com