Láká vás exotická dovolená? Vyrazte do Tanzanie i Zanzibaru

Přidat na Seznam.cz

Slunce, nádherné pláže, půvabná příroda, bohatá fauna a flóra, romantická i dobrodružná atmosféra. Pokud vás láká exotická dovolená, pravděpodobně prahnete po zemi, která splňuje všechny slíbené parametry. V následujících řádcích vám představíme Tanzanii a Zanzibar.

Co si představíte, když se řekne exotická dovolená? Zatímco někoho napadnou vzdálené země jako Mauricius a Maledivy, jiného zase země s dobrodružnou povahou, mezi něž jednoznačně spadají Tanzanie a Zanzibar.

Tanzanie

V případě, že je ve vašem hledáčku Tanzanie dovolená, máte se na co těšit. Divoká příroda, přátelští lidé i zajímavá kultura. Přesně tak by se dala Tanzanie charakterizovat. Samozřejmě nechybí ani pláže, kde si odpočinete. Země má skutečně co nabídnout. Vyrazíte do národního parku Serengeti, poznáte vyhaslý vulkán Ngorongoro, užijete si pohled na majestátní horský masiv Kilimandžáro.

Tanzanie se rozprostírá na východním pobřeží střední Afriky. Standardně se v zemi teplota pohybuje okolo 30 stupňů Celsia, a tak můžete na dovolenou vyrazit během celého roku. Další možností je dovolená Safari.

Zanzibar

Stejně tak vás nadchne dovolená na Zanzibaru, což je úžasný ostrov nacházející se v Indickém oceánu. Bílé pláže jsou omývány křišťálově čistým oceánem. Idylickou atmosféru dotváří všudypřítomné palmy a jedinečný nádech zemi vtiskává kombinace africké, arabské a evropské kultury.

Zavítáte do Stone Town, nejstaršího nákupního centra, a jedinečné zážitky si odnesete ze šnorchlování na korálových útesech. Vyzkoušíte vodní sporty a budete pozorovat delfíny v zátoce Kizimkazi. Čeká vás opravdu luxusní dovolená.

Obraťte se na cestovní kancelář Monoï, která se specializuje na sestavování luxusních dovolených na míru. Prostě řeknete, co chcete zažít, a potom se můžete těšit. Monoï vás nadchne po všech stránkách.