LED žárovky e14 i další typy nakoupíte levně v EMOS

Přidat na Seznam.cz

Šetření v domácnosti začíná nákupem v elektro e-shopu. Šetřit se dnes snaží všechny domácnosti zejména na energiích. Jejich cena je vysoká, a i ti, kteří doposud váhali s šetřícími opatřeními, třeba co se týče svícení, již mění své návyky i produkty. Potřebujete udělat větší nákup LED žárovek? Víme, kde je nakoupit výhodně.

Kam pro LED žárovku?

Velkou změnu ve spotřebě elektřiny přinesla do našich domovů změna technologie žárovek. LED žárovky výrazně snížily spotřebu bez toho, abychom museli radikálně měnit naše zvyky ohledně svícení. Ani žárovky s LED technologií samozřejmě nejsou věčné, pravdou je, že se oplatí sáhnout po dobrém poměru cena/výkon. Výhodnější je též LED žárovky nakupovat v e-shopech.

Kvalitní sortiment LED žárovek má ve svém sortimentu e-shop Emos.cz. Tento specialista na výrobky drobného domácího elektra nabízí již 30 let výrobky, bez kterých si moderní domácnost neumíme představit. Například již zmíněné žárovky. Potřebujete třeba druhou nejpoužívanější žárovku? LED žárovky e14 se hodí do víceramenných lustrů a světel s více zdroji. Používají se rovněž pro lednice a digestoře. V EMOS tuto žárovku koupíte v různých barvách světla a taktéž v řadách Classic, Vintage či Filament.

Odchází vám žárovky hned po skončení dvouleté záruky? Objednejte si je v e-shopu EMOS, kde máte záruku o rok delší, tedy tříletou, a k tomu garanci okamžité výměny.

Udržujte svoji domácnost v bezpečí

Nejen různé zabezpečovačky proti zlodějům udržují naše domácnosti v bezpečí. Dnes řada lidí přešla z topení plynem na topení dřevem. Pro mnohé je totiž cenová dostupnost solární technologie či tepelných čerpadel příliš vzdálenou. Máte však doma detektor CO2? Může ochránit vaše zdraví i vám zachránit život. Hodí se k plynovým karmám, ale i všude tam, kde topíme dřevem, různými alternativami dřeva, či uhlím.

Pro co ještě do EMOS?

Firma EMOS vám nabídne i další elektro výrobky. Od světelných zdrojů, přes domácí i průmyslová svítidla, baterie, svítilny, prodlužovací přívody, antény až po měřící zařízení a další drobná elektronická zařízení. V této velké společnost čítající až 450 zaměstnanců vám umí poradit i nabídnout kvalitní zákaznický servis.