Moderní udržitelné obaly se stávají standardem

Přidat na Seznam.cz

Iniciativy šetrné k životnímu prostředí jsou v obchodním světě čím dál častější. Před několika lety bylo ekologické řešení něčím, co by prosazovaly pouze specializované nebo pokrokové společnosti.

Dnes však není snaha o udržitelnost nic neobvyklého – stále častěji se to stává standardem. Různé organizace požadují kolektivní ekologické snahy o udržení planety. Organizace spojených národů zdůrazňuje, že pokud by světová populace do roku 2050 dosáhla 9,6 miliardy, potřebujeme k udržení současného životního stylu ekvivalent téměř tří planet. Jelikož máme pouze jednu obyvatelnou planetu, musí se každý podílet na ochraně životního prostředí. Pokud podnikáte v oblasti prodeje zboží spotřebitelům, jako jsou sklady, obchody, automobilový průmysl a další sektory, kde jsou používány obaly, tak jste na správné stránce. Pomůžeme vám, jak se zorientovat v udržitelném obalovém průmyslu.

Evropským lídrem na trhu je:

společnost Schoeller Allibert, která vyvíjí, navrhuje a vyrábí recyklovatelné plastové obaly (RTP) více než 50 let. Nabízí kompletní sortiment standardních i na míru vyrobených RTP obalových řešení. Ve světě, který závisí na logistice a dopravě, kde se všechno přepravuje v obalových materiálech, je nutné snížit škody na životním prostředí způsobené obalovým odpadem. V Schoeller Allibert věří, že odpovědí jsou systémy plastových obalů pro opakované použití. Jejich ambicí je navrhovat a vyrábět své produkty s ohledem na životní prostředí. Pro výrobu přepravek se snaží používat recyklovaný materiál všude, kde je to možné. Neustále hledají způsoby jak snížit spotřebu energie a emise CO2. Působí ve více jak v 20 zemích světa.

Z jejich široké nabídky uvádíme:

Plastové palety – vyrábí v Schoeller Allibert ve vysoké kvalitě a klasických rozměrech. Navíc vynikají svou odolností a jsou plně kompatibilní se všemi kontejnery a boxy. Jsou navrženy také pro těžké náklady v souladu s platnými normami. V nabídce naleznete euro rozměry 1200×800, ale i další varianty. Plastová paleta je z dlouhodobého hlediska efektivnější, protože má delší životnost a je beze zbytku recyklovatelná. Skládací paletové kontejnery – jsou ideálním pomocníkem jak ve skladu, tak ve výrobě. Navíc pomáhají v logistice, kde díky svým stohovacím a skládacím vlastnostem šetří vaše náklady. Jsou navrženy tak, aby byly velmi lehké. Vzhledem ke svému všestrannému využití nalezne skládací paletový kontejner uplatnění v každém podnikání.

Výhody udržitelných obalů Schoeller Allibert:

Vysoká kvalita, odolnost a udržitelnost umožňuje zvýšit efektivitu a ziskovost dodavatelského řetězce, snížit náklady na dopravu a objem odpadu. Výroba kontejnerů a přepravek je založena na tvorbě značně lehkých obalů s dlouhou životností, které dokáží unést i velmi těžké náklady. Mohou být – stohovací, skládací, zasouvací a také uzamykatelné.