Nechte si postavit rodinné domy na klíč v Českých Budějovicích a okolí

Přidat na Seznam.cz

Spousta mladých lidí chce bydlet ve vlastním domečku, sní o zahradě, na níž si budou pěstovat ovoce i hrát s dětmi. Málokdo je však ochoten se trápit s procesem výstavby takového domu. Naštěstí to není potřeba. Nechte si postavit dům na klíč.

Rodinné domy na klíč České Budějovice staví firma Archeus, jež patří mezi nejlevnější stavební firmy v celé ČR. Navíc není jenom levná, ale také rychlá. Dům z Ytongů postaví do 1 roku. Jelikož nepoužívá mokré technologie, není navíc nutné na nic čekat, po této době se do svého nového domečku můžete rovnou nastěhovat.

Jak postavit rodinný dům co nejlevněji?

Koupě bydlení je pro většinu lidí největší životní investicí, a ne zrovna malou. Je tedy přirozené, že se lidé snaží ušetřit. Nemělo by se tak dít na úkor kvality. Firma Archeus vám s šetřením pomůže. Jak?

V prvé řadě kvalitou. Poskytuje opravdu kvalitní stavební práce České Budějovice, na něž poskytuje záruku v délce trvání 5 let.

Ušetří vám i vysoká rychlost výstavby. Díky rychlému čerpání hypotéky na jinak ušlých úrocích ušetříte desetitisíce korun.

Chcete-li bydlet za málo peněz, nabízí firma tzv. typové domy. Tyto projekty jsou již připravené, nemusíte tedy utrácet za individuální projekt. Navíc jsou i vyzkoušené, firma dobře ví, jaké materiály použít, předem vám sdělí cenovou nabídku, jež se v průběhu prací nebude měnit.

Na klíč se dá i rekonstruovat

Stejně jako se dá na klíč postavit dům, je možné zařídit na klíč i rekonstrukci. Archeus realizuje například zateplení domů České Budějovice. Nejdříve provede studii, navrhne práce a následně je realizuje.

Velmi rychlá je v podání firmy rovněž rekonstrukce bytových jader České Budějovice. Vše může být hotovo za dva až tři týdny. Jak je možná taková rychlost přestože se provádí zděná konstrukce? Obklady a další vybavení si klient vybere již předem, aby pak šlo všechno jako po másle. Stavební firma Archeus má dlouholeté zkušenosti, ví, jak na věc.

Zdroj foto: Christian Mackie/Unsplash.com