Nejlepší zdroje pro bezpečnostní a protipožární systémy

Přidat na Seznam.cz

Světový lídr v oblasti napájecích zdrojů? Společnost MEAN WELL distribuuje pod svou vlastní značkou produkty do více než 80 zemí světa.V oblasti bezpečnostních a protipožárních systémů nabízí MEAN WELL tři kompletní produktové řady: typy desky PCB, DIN lišty a uzavřené typy, které zahrnují řady PSC, DRC, DRS, SCP a AD s výkony od 35W do 480W.

V posledních letech, kvůli potřebám rychlého městského rozvoje, stoupá poptávka po bezpečných, spolehlivých, certifikovaných a chytrých zdrojích energie pro bezpečnostní a požární alarmy. V tomto duchu MEAN WELL představuje novou sérii uzavřených ekonomických zdrojů energie pro bezpečnostní a požární alarmy s označením LAD-120/240/360/600.

Série LAD-120/240/360/600

Série LAD je navržena s tenkým uzavřeným provedením o výšce 1U a je k dispozici v základním modelu (LAD-120/240/360/600) a modelu s UART komunikací (LAD-360/600xU). U obou modelů může být použit výstup CH1 pro napájení zátěže a vestavěný pomocný výstup CH2 pro oba modely může dobíjet baterii, přičemž baterie poskytuje funkci nepřerušovaného napájení (UPS).

Výstupní napětí CH1 lze nastavit v rozmezí od -20% do +5% a lze tak splnit všechny požadavky na různé typy baterií a jemné úpravy napětí. Zajištěny jsou také kompletní ochrany (zkratová ochrana / OLP / OVP / OTP / BAT, UVP / BAT, obrácená polarita) a jsou k dispozici také kompletní bezpečnostní schválení (CB / UL / RCM / CE / UKCA / EAC), stejně jako design v souladu s požárními předpisy GB17945 a GB4717 (pouze verze s UART komunikací).

K čemu je série LAD vhodná

Série LAD je vhodná pro kontrolu bezpečnosti, požární ochranu, nouzové osvětlení, kontrolu přístupu, alarmy v počítačových místnostech a periferie, centrální monitorování a všechny ostatní potřeby systému UPS.

Zdroje energie MEAN WELL LAD-120/240/360/600 nabízejí skvělou volbu pro bezpečnostní a protipožární systémy. Jejich 1U tenký uzavřený design je kompaktní a snadno se hodí do různých prostor. S možností nabíjení baterií a funkcí UPS zajišťují nepřetržité napájení, což je klíčové pro spolehlivost a bezpečnost těchto systémů.

Díky širokému rozsahu ochran a bezpečnostních schválení splňují nejvyšší standardy v oboru. Pro vývojáře a instalatéry bezpečnostních a požárních systémů představují tyto zdroje energie spolehlivý nástroj pro zajištění bezpečnosti a ochrany majetku.

Kde koupit MEAN WELL LAD

Pro více informací o napájecích zdrojích MEAN WELL LAD-120/240/360/600 a dalších produktech této společnosti navštivte webové stránky na eshop-meanwell.cz. Zde najdete podrobnosti o dostupných modelech, technické specifikace a možnosti nákupu.