Největší centrum dodávek a užitkových vozů najdete v Praze

Přidat na Seznam.cz

Téměř každý podnikatel pro své podnikání potřebuje dodávku, někdy i jednorázově. Podnikatelé často řeší rozličné starosti, někdy to může být stěhování, jindy například logistický přesun zboží do tuzemska i zahraničí. Často se podnikatelům stává, že překročí své kapacity, i když vozový park obhospodařují. Ne každý však disponuje aktuálně potřebným vozovým parkem, který je drahý jak po stránce finanční (pravidelných splátek), tak i na údržbu.

Řešení

Největší centrum dodávek a užitkových vozů se nachází v Praze. Centrum Vanscentre.com nabízí pronájem dopravní techniky, a to dlouhodobý i krátkodobý. Opravdu široký výběr užitkových vozů vyjde vstříc vašim aktuálním podnikatelským potřebám. V nabídce jsou klasické nákladní vozy, i přívěsy, návěsy a speciály. Vozy můžete ihned využít, jsou v perfektním stavu, máte dokonalý přehled, kolik za pronájem zaplatíte. Pronájem Vanscentre.com vyřídí okamžitě, za pár minut odjíždíte s vozem. Takovou flotilu nákladních vozů opravdu je tak nenajdete.

Samozřejmě často podnikatel řeší i otázku koupě nového nákladního vozu. Jsou podnikatelé, kteří si mohou vozový park dovolit. V takovém případě je vždy lepší obrátit se na specializované prodejce, kteří disponují zkušenostmi, ale mají také rozsáhlý výběr vozů. Prodej užitkových vozů opět zajistí Vanscentre.com. Nejčastějším problém při koupi je financování.

Pokud jste vybrali nákladní vůz nebo nákladní techniku a chybí zrovna hotovost, finanční specialisé připraví financování vašeho vozu na míru. Může jít o leasing či úvěr, samozřejmostí je výběr vhodné leasingové společnosti. Vanscentre.com díky své velikosti dokáže zajistit vhodné podmínky, a to i například začínajícím podnikatelům.