Nevíte si rady s dárkem pro své blízké? Každý miluje dobrou kávu! 

Přidat na Seznam.cz

Každý rok na nás číhá neustálé vymýšlení originálních dárků pro všechny členy rodiny i přátele. Postupem času studnice nápadů pořádně vysychá, takže přichází spíše panika a improvizace na poslední chvíli. Tentokrát na to jděte jinak. Dopřejte svým blízkým pořádný dárkový balíček s kávou. 

Zdravý mok 

Káva je populárním nápojem už po několik generací, přičemž se není čemu divit. Pijí ji mladí dospělí, lidé středního věku, důchodci, ženy, muži, sportovci, lenoši i všichni ostatní lidé. V dnešní době přitom moc dobře identifikujeme celou řadu jejích pozitivních účinků na organismus. Není to jen o nabuzení organismu, nýbrž i o jeho detoxikaci, podpoře imunity, zlepšení nálady a tak dále.

Přesně proto tentokrát zapomeňte na běžné tuctové knihy, lahve a ponožky. Odpovědí na vaše hledání je totiž speciální dárková káva z oblíbené pražírny Coffee Garage. V čem je rozdílná oproti produktům, které běžně pořídíte v obchodech? 

Pravá kvalita a jedinečné aroma 

Tato zrnková káva pochází ze selektivního výběru, a to přímo z místa jejího původu. Zároveň je pečlivě kontrolován proces její přípravy tak, aby se zachoval co nejvyšší účinek, stejně jako přirozené aroma. 

Ať už vás zajímá káva Arabica, či spíše méně obvyklá káva Maryša, oceníte pečlivě navržené dárkové balení. Na své si tak přijdou dědové, tátové, motorkáři, manželky i obávané tchýně. Vyloženou specialitou je například černý plechový kanystr s motivem Chopperu. Znáte někoho, komu by udělal radost? 

Nejlepší bude, když se podíváte na vlastní oči. Přece jen musíte sami vědět, koho máte ve svém okolí. Otevřete si webové stránky pod výše vloženými odkazy, projděte si jednotlivé možnosti a ihned se sami přesvědčíte, že tentokrát máte dárek vybraný raz dva. Při nákupu nad 750 Kč máte dopravu zdarma.