Nezbytná výbava do domácnosti? Tohle musíte mít!

Přidat na Seznam.cz

Zdá se to snadné. Když máte před sebou kompletní zařízení domácnosti, tak si říkáte, že je to jednoduché. Prostě si koupíte, co se vám bude líbit. Jenže stačí, když vejdete do obchodu, a pak zjistíte, že tam nemají jednu sadu talířů, ale třeba třicet. A nebudete vědět, co vybrat, protože ještě nemáte ubrusy, takže netušíte, jak bude vše ladit. Jak takovým záludnostem předejít?

Sada talířů musí být multifunkční

Jakékoli zařizování se zdá hračkou, ovšem není nic horšího, než nakupovat nahodile, protože jakmile si budete výbavu sestavovat postupně jako stavebnici, většinou vše nesladíte, takže mnohé kousky pak nebudete moct vzájemně použít. Vzniknou vám tak variace, kdy jednotlivé kombinace nebudou možné a vy budete dokupovat dál, tudíž se vám budou doma vršit věci. Když jsme zmínili talíře, tak sázkou na jistotu je klasická bílá barva. Čistá, minimalistická, taková sada talířů se hodí vždy. A nemusíte mít v tomto dekoru jen tradiční nádobí na polévku a hlavní jídlo. Někdo má tendence domů nosit separátní mističky, protože mu zrovna padne do oka roztomilý, barevný kousek. Jenže když jeho oko nechá takhle svést třicetkrát, opět vznikne mišmaš. Ideální je si proto koupit sérii o více typech nádobí, proto se podívejte, jaké talíře sada obsahuje.

Sušák na prádlo venkovní a plážové lehátko

Sušák na prádlo potřebujeme všichni. Někteří lidé koketují s tím, že suší prádlo doma, jakmile je ale venku teplo a vy máte možnost prádlo nechat schnout před domem nebo na balkoně, pořiďte si sušák na prádlo venkovní. Nebude vám doma překážet, a také nebudete mít uvnitř bytu vlhko, které se bude vypařovat z prádla. Navíc budete mít venku víc místa, takže si tam dáte plážové lehátko. Je užitečnější než třeba židle, jelikož se dá polohovat. A když budete ležet, můžete si představovat, že se sluníte někde v tropech. Chcete další tipy? Mrkněte na Banquet-shop.cz.