Nikotinové sáčky i žvýkací tabák. Hit mezi TikTokery!

Přidat na Seznam.cz

Potřebujete nějakou vzpruhu? Pak vsaďte na oblíbený žvýkací tabák nebo zkuste trendové nikotinové sáčky. Jak se užívají? Mrkněte na značku, za níž stojí guru v tomto oboru.

Žvýkací tabák a nikotinové sáčky

Znáte SNUSim.to? Jedná se o e-shop, jehož tváří je influencer Tomáš Vidlička, kterého znáte z TikToku pod přezdívkou „my_slivci“. Tomáš se věnuje právě nikotinovým sáčkům a žvýkacímu tabáku více než 8 let, říká se mu i guru v této sféře. A když má tolik znalostí, je logické, že spolu s dalšími nadšenci rozjel tento byznys. Tomáš a jeho parta ochutnali již stovky tabáků a nikotinových sáčků, spolupracují s předními distributory, aby nabídli svým zákazníkům to nejlepší na trhu. Nikotinové sáčky jsou podobné žvýkacímu tabáku, jen neobsahují tabák, naopak nabízí široké spektrum chutí jako elektronické cigarety, jež na webu najdete rovněž. Na plnění nikotinových sáčků se využívá speciální směs, která se aplikuje do papíru, poté se sáčky postříkají příchutí, nařežou a můžete je užívat.

SNUSim.to – hit mezi TikTokery

SNUSim.to není jen tak nějaký e-shop, jedná se o komunitu lidí, kteří snus milují a chtějí i ostatním dopřát kvalitu. Na výběr máte z tolika snusů a nikotinových sáčků, že nebudete z počátku vědět, po čem sáhnout. Příjemné jsou i ceny, pořádají se i akce 1+1, můžete si pořídit merch jako trika apod. Stránky jsou velmi přehledné a uživatelsky příjemné, mrkněte se a přečtěte si blog. Navíc, pokud objednáte, zboží se vám odešle do 24 hodin. Poštovné je od pouhých 59 korun, ovšem pokud nakoupíte nad 799 korun, máte dopravu zdarma. Na SNUSim.to jsou zkrátka srdcaři, aby svým zákazníkům nabídli to nejlepší v podobě komfortní objednávky, která brzy dorazí. Tak objevte tento svět nepřeberných chutí, které vás nadopují energií, která vás vystřelí až do vesmíru.