Nové záclony vnesou do bytu slavnostní atmosféru

Přidat na Seznam.cz

Pojďte spojit předvánoční úklid i se změnami bytového textilu. Právě on umí dodat krásnou atmosféru noblesy. A nemusí jít pouze o textil s vánočními motivy.

Je tradicí, že se před vánočními svátky pouštíme do většího úklidu. K tomu patří často i praní záclon se závěsy. Byt se nám pak vmžiku krásně provoní a prozáří. Jenomže staré záclony mnohdy už neplní naše estetická očekávání. Mohou být zastaralé po designové stránce, nemusí se hodit k našemu nově zařízenému interiéru, či jim na bělosti nedodává ani kvalitní vyprání. Pojďte si místo pokusu vyprat ty staré, pořídit zcela nové, krásné a moderní záclony. Na záclony a bytový textil se specializuje e-shop Dante.

Pořiďte si záclony třeba jako vánoční dárek s předstihem

Nové záclony jsou velkou změnou pro interiér. Často jejich nákup plánujeme a dlouho se rozmýšlíme. U specialistů na záclony, v e-shopu Dante, však díky obrovskému výběru můžete tyto fáze vynechat a prostě si udělat radost novými záclonami. Dante.cz nabízí záclony v metráži, ale taktéž kusové hotové záclonyPtá se vás rodina, co byste si přáli pod vánoční stromek? „Rozbalte“ si dárek s předstihem a pořiďte si nové záclony. Nám, ženám, tento dárek prostě udělá vždy obrovskou radost.

Bytový textil jako vánoční dárek

Napadlo vás, že letos se hodí zejména užitečné a třeba i hřejivé dárky? Nemusíte vybírat svetry, kde si nejste jistí, jestli se trefíte do vkusu a do velikosti. Věnujte bytový textil. Skvělým dárkem je povlečení, které můžete vybírat hřejivé i s líbivými motivy třeba pro děti. Krásné dárky vyberete i z kuchyňského textilu, koupelnového textilu, perfektní jsou hřejivé deky z plyše, mikrovlákna, z mikroflanelu a z dalších moderních materiálů. Na Dante si vyberete i přímo dárkové sady.

Krásné dárky i pro děti

Bytový textil se hodí i jako dárek pro děti či teenagery. Povlečení či dekorační polštářky s jejich pohádkovými a filmovými hrdiny patří mezi nejkrásnější dárky. Skvělé jsou dětské hrací koberce, stylové osušky, začínajícím kuchtíkům se hodí pěkná zástěra na první kuchařské a cukrářské pokusy. Rozhodně se podívejte, jaké krásné dárky můžete pro děti na Dante.cz koupit.