Otevíráte kosmetický či masážní salón? Bez vhodných lehátek se neobejdete

Přidat na Seznam.cz

Zařídit si dnes masážní nebo kosmetický salón je rozhodně dobrý nápad. Lidé takovéto služby rádi vyhledávají, nicméně se zároveň nejedná o jednoduchý úkol. Nejenže budete potřebovat vhodné prostory, ale i vybavení, které bývá docela drahé. Zvláště pak vás mohou přijít na velké peníze vhodná lehátka, jež vás mohou stát i vyšší desítky tisíc.

Nákup přes inzerát? Raději ne

Asi každého, kdo se snaží ušetřit, napadne mrknout se po zboží z druhé ruky. Problém však je, že kosmetická lehátka, potažmo jejich masážní varianty, se tímto způsobem moc neprodávají.

Nejde totiž o levnou záležitost, a tak se využívají, až dokud je to možné. Když už se pak dostanou masážní lehátka do inzerátu, obvykle není o co stát. Většinou mají odrbanou koženku, zkorodované některé kovové části či zadřený mechanismus polohování. Zkrátka a dobře se nejedná o kvalitní produkty, které byste si mohli pořídit do profesionálního masážního, případně kosmetického salónu.

V tomto případě zapomeňte na inzeráty, nic kloudného v nich stejně nenajdete. Daleko lepší je prozkoumat nabídku obchodů typu RESI, kde je z čeho vybírat, a to v odpovídající kvalitě.

Utrácejte na správných místech

Chcete-li to nejlepší, rozhodně si prohlédněte sekci profesionálních vyšetřovacích lehátek. Jedná se o velice kvalitní produkty, které se standardně používají i ve zdravotnických zařízeních.

Dají se polohovat skutečně mnoha způsoby, díky čemuž budou mít vaši klienti vždy dostatečné pohodlí a komfort. Problém je cena. Ta rozhodně není malá, takže zvažte, jestli všechny možnosti, jež nabízejí tyto modely, vůbec dokážete využít.

Levnější klasika

I když se rozhodnete šetřit, budete mít stále docela široké možnosti. I klasická masážní lehátka jsou dobrá a pohodlná. Navíc se nevyrábějí pouze v trochu neosobní zelené, ale dají se pořídit i v jiných, mnohem veselejších barvách.

Zdroj foto: JORDAN cosmetic/www.resi.cz