Papírové obaly jsou v kurzu. Buďte in s nimi!

Přidat na Seznam.cz

Žádná letní slavnost se zpravidla neobejde bez papírových kelímků, do nichž vrchní čepuje pivo s pěnovou čepicí či do nich pro děti točí sladké minerálky. Je to vděčný a praktický obalový materiál. Je zcela ekologický, jelikož patří mezi tříděné odpady a neznečišťuje okolí, navíc když se jedná o kompostovatelné kelímky. Na skládkách nemají problém s postupným rozkládáním, což se o plastových kelímcích říci nedá.

Jdete s dobou? Používejte výhradně papírové obaly!

Ať se to týká již výše zmiňovaných papírových kelímků na pití či papírových tácků, kterých je bezpočet. Můžete si vybírat z různých druhů – kulaté či obdélníkové. Anebo větší na pěknou porci opečené klobásky, případně na menší porci chutného dezertu. Společnost Jarico se zabývá touto chvályhodnou činností, a to výrobou obalového materiálu, již od roku 1994! Již to je známkou toho, že je jedničkou na trhu s obalovými materiálem.

Plánujete svatbu, velkou rodinnou oslavu, či firemní slavnost?

Pak neváhejte a navštivte webové stránky této skvělé firmy. Nabídka je skutečně pestrá a navíc je Jarico známé svým laskavým a vstřícným přístupem k zákazníkovi, kterého si velmi váží. Tím, že existují na trhu již téměř tři desetiletí, vybudovali si naprosto profesionální přístup spolu s pružným reagováním na poptávky klientů. Navíc, co nabízejí na webu, mají skutečně na skladě a ručí za 99 procent skladových zásob! U firmy Jarico vždy výhodně nakoupíte, a hlavně najdete vše pod jednou střechou.

Kelímky papírové, bio nádobí, potravinářské a gastro obaly, vratné obaly. To je jen setina z nabídky! Společnost chápe složitost odpadového hospodářství, proto nabízí i BIO nádobí z cukrové třtiny, příbory ze dřeva i EKO obaly, které jdou v poslední době na odbyt. Jarico si mohla dovolit i rozšířit své zásoby o hygienické a čistící prostředky, takže skutečně máte z čeho vybírat. Jen tak může uspokojit široké spektrum svých zákazníků, kterým vychází vstříc. Sami to poznáte na vlastní kůži. Je příjemné být opečováván…