Patří budoucnost digisexuálům?

Přidat na Seznam.cz

Spolu s tím, jak se zvětšuje počet lidí komunikujících s okolím téměř výhradně prostřednictvím elektronických médií, klesá potřeba lidí po fyzickém kontaktu. Roste tak počet takzvaných digisexuálů, kteří před vztahem se skutečnými lidmi volí raději vztahy se sexuálními roboty či robotkami. Netýká se to však pouze mužů. Ve skutečnosti mezi digisexuály patří i ženy, které dávají přednost různým erotickým hračkám, které nabízí často stejně dokonalé, ne-li lepší upokojení než jim je schopna poskytnout většina běžných mužů.

Sex dolls nabízejí dokonalé uspokojení

Zatímco ženy mají k dispozici nepřeberné množství vibrátorů a erotických hraček všech typů a velikostí, mohlo by se zdát, že na muže erotický průmysl poněkud zapomíná. Přitom však roste počet mužů, kteří si díky své pracovní zaneprázdněnosti nejsou schopni najít a udržet partnerku. Právě pro tyto muže jsou určeny realistické silikonové panny, které dokážou mužům poskytnout dokonalé uspokojení, aniž by se museli zatěžovat vztahy. Tyto pokročilé erotické panny, zvané sex dolljsou zhotoveny z nejmodernějších materiálů a jsou vybaveny pokročilými funkcemi, které z nich činí plnohodnotnou náhradu za živé bytosti.

Sexuální roboti jsou budoucností erotiky

Erotický vztah s robotem nebo silikonovou pannou má mnoho nesporných výhod. Jedna z největších je ta, že s těmito sex dolls máte vše naprosto pod kontrolou. Nikdy se vám nestane, že by vaše silikonová milenka odmítla splnit nějaké vaše přání. Mnoho mužů i žen má tajná erotická přání, která však nedokážou uspokojit, jelikož jejich živý protějšek má k určitým praktikám odpor. Něco takového v případě sex dolls nehrozí. Vždy vás uspokojí přesně tak, jak si to představujete ve vašich tajných erotických snech. Možná i proto se budeme s digisexuály setkávat stále častěji.