Podnikatelské úvěry na nemovitost pomohou rozjet podnikání

Přidat na Seznam.cz

Ne každé podnikání se dá rozjet bez prostředků. Co však dělat, když žádné volné nemáte? Půjčte si na rozjezd podnikání. Nebankovní firmy seriózně půjčují i těm, kdo třeba mají záznam v registru.

Zcela bez prostředků podnikání příliš rozjet nejde. Banky se s námi jako se začínajícími podnikateli nebaví rády. Obvykle po nás požadují alespoň první daňové přiznání, to však nebývá příliš světoborné, zejména pokud jsme neměli možnost kvůli nedostatku startovního kapitálu rozjet firmu dle svých představ ve velkém.

Nečekejte na to, než vyděláte na větší investice do firmy

Doba je rychlá a již za několik týdnů může váš nápad realizovat movitější konkurence, či se do něj pustí vaši bývalí zaměstnanci, kteří se u vás cítili finančně nedoceněni. Finanční kapitál vám pomůže nepromarnit šanci a skvělý nápad či know-how proměnit na zisk. Co však dělat, když se s vámi v bance nechtějí o půjčce bavit? Vyzkoušejte podnikatelské úvěry na nemovitost. Společnost Nebankovní Finance nabízí až 50 milionů s úrokem od 4,9 % p.a. Nemusíte dokladovat, jak byly peníze vynaloženy, a postačí zajištění úvěru vlastněnou nemovitostí. Peníze na své podnikání můžete mít již do 48 hodin a všechnu administrativu kolem poskytnutí úvěru vyřídíte pohodlně online.

Půjčku s ručením nemovitostí lze získat i soukromou

Hledáte „půjčky ručení nemovitostí“? Pokud máte ve vlastnictví nemovitost, jde často o to nejlepší řešení i pokud jde o soukromé půjčky. Pomohou vám získat peníze na vyřešení druhého bydlení, například pro děti, na rekonstrukci nemovitosti, ale i na jiné potřeby. Společnost Nebankovní Finance půjčuje i soukromým osobám. Opět i těm se záznamy v registrech. Půjčka se zástavou je až na 30 let a s úrokem opět od 4,9 % p.a. Jako zástava je požadováno ručení nemovitostí. Bojíte se tohoto typu ručení? Nemusíte! Nejde o jiné ručení než při hypotečním úvěru či jakémkoliv úvěru. Vždy totiž ručíte celým svým majetkem.