Postavit si novou zahradní chatku nikdy nebylo jednodušší. Proč?

Přidat na Seznam.cz

Začínáte se pomalu chystat na novou sezónu, ale trápí vás stará a rozpadající se chatka? V takovém případě raději nečekejte na zranění a rychle ji nahraďte. Zbrusu nový domek můžete mít již za jeden víkend, a to téměř bez práce. Jak?

Šikovná skládačka

Každý z nás už si určitě někdy koupil nábytek ve složeném stavu, který je nutné vlastnoručně postavit. Přesně takto fungují i moderní zahradní domky. Díky tomu nemusíte shánět materiál, měřit, plánovat, řezat, vrtat, připravovat a tak dále a tak dále… Prostě jen s pomocí přehledného návodu během jednoho víkendu sestavíte novou chatku. Nepotřebujete k tomu žádné speciální nářadí ani řemeslný talent.

Bavíme se o konstrukcích ze starého dobrého masivu, takže se vážně nejedná o jakési levné náhražky, které nic nevydrží. Součástí balení jsou přirozeně i moderní plastová okna a dveře. Větší domky nabízí užitnou plochu okolo parádních 40 metrů čtverečních – dost na kuchyňku, ložnici, toaletu i úložný prostor. Menší okolo 20 metrů čtverečních.

Kde takové domky najdete? Prostě si rozklikněte webové stránky pod vloženým odkazem a uvidíte sami.

Nezapomeňte ani na další vybavení

Plánujete trávit na zahradě opravdu hodně času? A to i s dětmi? Pak budete potřebovat i dětská pískoviště, koupací sudy, zahradní houpačky, případně i workout hřiště a další speciality. Ať tak, či onak, veškeré vybavení si snadno objednáte na stránkách populárního e-shopu Skluzavky.cz. Budete si moci vybrat ze stovek a stovek zajímavých produktů na zahradu.

Oblíbenou konstrukcí je třeba jednoduché Hřiště Imprest MARTA. V jednom malém balení najdete lezeckou stěnu, žebřík, žebřiny na ručkování i lanový žebřík. V případě zájmu lze doobjednat i houpačku. Pokud k tomu připojíte pískoviště, hravě zajistíte svým ratolestem stovky hodin poctivé zábavy.