Potřebujete elektrikáře? Víme, kdo vám pomůže i o víkendu

Přidat na Seznam.cz

Vyměnit žárovku zvládne každý. Jsou ale problémy, s nimiž si jen tak někdo neporadí. Co dělat při úplném zhasnutí světel, s rozbitými přístroji nebo když si nevíte rady se zapojením sporáku? Pomůže vám Elektro Elefant.

Elektro pohotovost prakticky nonstop

Když se něco pokazí, tak najednou a v tu nejhorší možnou chvíli.Elektrikář Praha 9 a elektrikář Praha 10 vám pomůže i v nočních hodinách a ve dnech, kdy jiní nepracují. Stačí zavolat na číslo 777 699 088. Tuto linku naši operátoři obsluhují 24 hodin denně, takže můžete zavolat prakticky kdykoliv. Operátoři k vám následně pošlou v co nejkratším možném čase zkušené odborníky. Ti váš problém zanalyzují a během krátké chvíle také vyřeší.

Na místo havárie pracovníci dorazí do 60 minut od zavolání během dne, v noci pak do 90 minut. Služba je k dispozici po celý rok. Nezáleží na tom, jestli je zrovna víkend nebo svátek. Bez elektřiny se dnes prakticky nedá fungovat, proto vám rádi pomůžeme i během Vánoc, Velikonoc a jiných dní, kdy byste ostatní elektrikáře „naháněli“ jen těžko.

Další služby

Kromě už výše zmiňované pohotovosti nabízí Elektro Elefant i celou řadu dalších služeb. Pomůžeme vám s elektroinstalací v nových i starších budovách. Zajistíme správný rozvod elektřiny nejen při rekonstrukci, a rovnou zapojíme i všechny potřebné elektrospotřebiče. Zajistíme také montáž domácích telefonů a zvonků tak, aby bezproblémově fungovaly i v nepříznivém počasí.

Při práci dbáme nejen na kvalitu použitých komponent, ale také na dobře odvedenou práci. Chceme, aby vám spotřebiče i celá elektroinstalace bezproblémově fungovala dlouhé roky. V našich řadách proto najdete pouze zkušené profesionály, které navíc pravidelně školíme. Při revizích, opravách nebo zapojování zcela nových spotřebičů a komponent k vám tak pošleme pouze proškolené odborníky. Tak nám neváhejte zavolat. Jsme vám k dispozici na telefonním čísle 777 699 088.