Právě teď je vhodná chvíle řešit nové hokejové dresy

Přidat na Seznam.cz

Český výrobce sportovních dresů DDsport přijímá zakázky celoročně. Co se však týče hokejových dresů, velký nárůst zájmu zaznamenává v letním období, tedy před začátkem hokejové sezóny. Právě to je vhodná chvíle popřemýšlet, zda vám stávající dresy ještě stačí.

Kvalitní materiál, odolnost vůči namáhání, příjemné střihové provedení, které nebrání pohybu. Přesně tak by měly vypadat dobré hokejové dresy. Nemáte takové? Pak je čas na změnu.

Kdo nové dresy navrhne?

Na vzhledu dresu rozhodně záleží. Určitě budete chtít na něj umístit klubové logo, loga sponzorů, je třeba, aby se na něm objevily klubové barvy. Možná se návrhu ujme někdo z hráčů či osoba, která se stará o klub. Pokud byste si ale měli platit profesionálního grafika, obvykle vychází lépe obrátit se přímo na výrobce dresů. Téměř všichni nějakého grafika mají a ten vám návrh připraví na základě vašich podkladů tak, aby přesně seděl na vybranou variantu dresu.

Kde koupit kvalitní dresy na hokej?

Profesionální české kluby častokrát kupují dresy u českého výrobce DDsport. Tato firma vyrábí nejen dresy na hokej, ale také pro řadu dalších sportů už 30 let. Za tu dobu nasbírala spoustu zkušeností i na základě konzultací se samotnými sportovními kluby. Jimi nabízené dresy mají vychytané materiály i střihy, takže se v nich hráči budou cítit opravdu pohodlně.

Pro potisk se používá sublimační technika, jež zaručuje zářivé barvy, které i po letech praní vypadají stále krásně. Touto technikou je možné natisknout libovolné množství barev, log a obrázků bez příplatku.

Kdy dresy objednat?

Začněte je řešit nyní. Nějakou chvíli potrvá, než si vše vyberete, protože nabídka DDsport je značně široká. Prodávají celé hokejové sety, tedy dresy včetně návleků na kalhoty a štulpen. Doba dodání se pohybuje obvykle do 2 týdnů, a to i při doobjednání. Každá zakázka je archivovaná, takže když si třeba za rok vzpomenete, že potřebujete pár nových dresů, není problém je nechat dovyrobit.