Proč zvážit multifunkční šátky jako reklamní předměty?

Přidat na Seznam.cz

Hledáte originální nápad na reklamní předměty, které byste darovali zákazníkům, obchodním partnerům či zaměstnancům jako poděkování za jejich vzornou práci? Máme pro vás jeden tip, a to multifunkční šátek. Pokud vám takový reklamní předmět připadá poněkud zvláštní, čtěte dál.

Na začátek je třeba zmínit, že žádný reklamní předmět není zvláštní. Ono kolikrát platí – čím originálnější, tím lepší. Tím více lidem utkvíte v paměti, tím lépe si vás zapamatují. A proč tedy konkrétně multifunkční šátky s potiskem?

1. Šátek užije opravdu kdokoliv

Už z názvu vyplývá, že jde o multifunkční záležitost. Mohou ho nosit děti, ženy i muži, vlastně si ho doma lze půjčovat. Šátek se dá nosit celkem na 12 způsobů. Kolem krku, na hlavu místo čepice, jako gumička do vlasů, místo čelenky, aby vám nefoukalo do uší apod. Na internetu existují obrázky s návody, jak tyto typy šátků nosit.

2. Nosí se v každém ročním období

Dobrý reklamní předmět by měl dělat reklamu. Takové multifunkční šátky s vlastním potiskem ji určitě udělají. Nosí se totiž celoročně, v zimě chrání před chladem, v létě před úpalem a nepříjemným hmyzem. Rozhodně nezůstanou ležet někde ve skříni.

3. Hodí se i nesportovcům

Pokud jste z toho všeho získali dojem, že multifunkční šátek je ideální sportovní výbavou, jste na omylu. Vždyť se dá nosit i při výpravě do zahraničí nebo na hudebním festivalu. Vždy ho snadno složíte do kapsy, vezmete si ho s sebou kamkoliv.

4. Designu se meze nekladou

Měl by šátek nést velké logo vaší firmy? Nebo máte nápad na nějaký originálnější vzor? Realizovat se dá cokoliv. A jestli vám nápady chybí, stačí nechat návrh na graficích. Aspoň ti z Bluearrow, firmy zabývající se dodáváním reklamních předmětů, vám rádi pomohou a vymyslí design přímo na míru.

Samozřejmě existuje celá řada dalších povedených a originálních reklamních předmětů. Neváhejte zapřemýšlet.