Pusťte se do čištění koberců se strojem značky Kärcher

Přidat na Seznam.cz

Potřebujete dokonale vyčistit koberec v komerční budově i domácnosti? V takovém případě se spolehněte na čisticí technologie od společnosti Kärcher. Ve svém portfoliu má totiž celou řadu zařízení, přičemž velké oblíbenosti se těší průmyslové vysavače umožňující mokro-suché vysávání.

S obyčejným vysavačem udržujete koberec v jakési čistotě, ovšem profesionální stroj dokáže vytáhnout i roztoče, kterým se v kobercích zkrátka líbí. Proto je dobré jednou za čas si půjčit stroje na čištění koberců a pustit se do práce.

Proč použít zrovna Kärcher?

Použitím špičkových technologií totiž kobercům navrátíte jejich původní atraktivní vzhled. Čisticí zařízení od Kärcher v kombinaci s ekologicky šetrným čisticím prostředkem dokáže koberce perfektně vyčistit, aniž by koberec zůstal promáčený. Po vyčištění jsou koberce takřka suché, protože stroje zvládnout odstranit až 93 % čisticího roztoku.

Stroje si nemusíte nutně kupovat, protože se nejedná zrovna o levnou záležitost. Půjčovna strojů na čištění koberců je vám nápomocná vždy, když to budete potřebovat.

Koberce budou bezpečné i pro alergiky

Jakmile použijete průmyslový vysavač, koberec, ale i čalouněný nábytek zbavíte obrovského množství roztočů a mikroskopických tvorů, které představují značné riziko zejména pro alergiky. Stroje na čištění koberců Praha odvedou veškerou práci za vás a odstraní až 95 % alergenů usazených v kobercích.

Kärcher si při vývoji svých produktů uvědomuje nutnost použití i v průmyslovém odvětví, a proto jsou stroje silné, spolehlivé a bytelné. V kombinaci se správným čisticím prostředkem eliminujete roztoče i jejich výkalyPůjčovna vysavačů Kärcher se nachází v hlavním městě.

Podívejte se, co všechno půjčovny Ekolux nabízí. Určitě najdete stroje, které vám budou vyhovovat.