Reklamní rouška je ideální propagační dárek

Přidat na Seznam.cz

Každý z nás v současné době používá roušku. Kupovat si ty jednorázové však poměrně dost „leze do peněz“, takže mnoho lidí dává přednost rouškám látkovým, které jsou opakovatelně použitelné. A zde je šance pro vás, jak můžete levným způsobem propagovat vaši firmu. Reklamní roušky s vaším logem budou lidé často nosit a vaše značka se bude šířit sama.

Potiskem reklamních roušek získáte efektivní a praktický marketingový nástroj, kterým jednoduše a levně oslovíte tisíce potenciálních zákazníků. Roušky s potiskem totiž lidé nosí veřejně a při každé jejich cestě do práce či návštěvě obchodního centra tak vaše logo uvidí stovky lidí.

Nejlepší dárek je ten, který pomáhá

Pokud se rozhodnete rozdávat vašim zákazníkům reklamní roušky, ušetříte jim spoustu peněz za nákup těch jednorázových. Rouška s potiskem je v proto současné době pro každého zákazníka ideálním dárkem, který rozhodně využije. Čím kvalitnější rouška bude a čím déle vydrží, tím déle budou lidé jejím prostřednictvím propagovat vaši firmu. Je proto důležité, nechat si roušky vyrobit z kvalitního materiálu a opatřit je opravdu trvanlivým potiskem, který by odolal častému praní. Právě takové roušky seženete u firmy Bluearrow.cz, která patří mezi jedničky ve výrobě reklamních předmětů.

Rouška s potiskem splňuje podmínky daňově uznatelného propagačního dárku

Věděli jste, že si náklady na výrobu propagačních roušek můžete odečíst od daňového základu? Pokud na roušky, které budete lidem rozdávat, necháte natisknout vaše logo, či reklamní slogan a zároveň cena roušky nepřesáhne 500 Kč bez DPH, bude tento reklamní dárek splňovat podmínky daňové uznatelnosti a vy si jej budete moci odečíst z daní. Výrazně tím ušetříte a učiníte vaši reklamu ještě efektivnější. A to je v současné době důležitější, než kdykoli předtím.

Zdroj foto: Reklamní rouška/www.bluearrow.cz