Retro lustry a osvětlení od Bohemia-Design oslní provedením i kvalitou

Přidat na Seznam.cz

Zařizování interiéru domu, kanceláře, reprezentativních prostor firmy nebo stylové restaurace může být pro mnohé oříšek. Někdo se uchyluje k moderním trendům, jiný nedá dopustit na klasický styl.

V posledních letech odzvonilo extrémně nazdobeným lustrům a v kurzu je originální osvětlení s vintage prvky. Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása a méně je více.

Industriální, či retro styl?

Pokud patříte k milovníkům vintage retro stylu a moc se vám líbí i trendový industriální design, zaujmou vás lustry a svítidla Bohemia-Design. Ryze česká společnost se zabývá nejen výrobou kvalitního osvětlení, zaujme i bohatou nabídkou barevných opředených kabelů. Ty jsou k dostání v metráži i jako šňůry k lampičkám, lustrům a jako prodlužovací šňůry. Spojením nadčasového osvětlení a vhodně zvolené šňůry získáte pro svůj interiér dokonalý design. Stačí se inspirovat na https://e-shop.bohemia-design.com/c/svitidla-a-prislusenstvi/zakazkova-vyroba-svitidel.

Jak osvětlení využít?

Svítidla české firmy padnou jako ulitá do všech domácností, kde milují styl a nadčasový nádech. Bez pochyby je ocení mladší generace, ale i lidé preferující retro či industriální směr. Lustry jsou oblíbené v barech, restauracích a hotelích. Jejich elegantní nádech je fascinující, a přitom hraje hlavní roli jednoduchost. V nabídce výrobce najdete i textilní kabely, objímky, zásuvky a také stínidla na lustry. O pestrosti sortimentu se můžete přesvědčit na https://e-shop.bohemia-design.com/c/svitidla-a-prislusenstvi/zakazkova-vyroba-svitidel.

Zakázková výroba

Bohemia-Design se zabývá zakázkovou výrobou svítidel, při jejichž realizaci se využívá i karlovarský porcelán. Jedná se o kvalitní produkty, které lze vytvořit také dle návrhu klienta. Zkušení technici osvětlení vyrobí, smontují i nainstalují.

Zdroj foto: e-shop.bohemia-design.com