Seagull BarTender: Nejlepší program pro tvorbu štítků

Přidat na Seznam.cz

Používáte ve firmě štítky, čárové kódy, plastové karty a další prvky? Jakým způsobem je navrhujete? BarTender od Seagull Scientific je nejlepším a široce používaným softwarem pro tyto účely. Podporuje češtinu a dostupný je ve třech verzích.

BarTender je program na etikety, který umožňuje uživatelům vytvářet čárové kódy v komerční kvalitě pomocí intuitivního nástroje pro návrh štítků. Obsahuje řadu inteligentních šablon, které mají stanovená pravidla tisku, a vy je jen použijete. Tím snížíte množství opakované práce. Spoustu času ušetříte také funkcí automatizace formulářů, jež vyplňuje štítky na základě informací ve vaší stávající databázi.

Pro koho je software BarTender určen?

BarTender poslouží zákazníkům z různých odvětví ve všech velikostech. Ať už pracujete v maloobchodě, farmaceutickém průmyslu, chemické výrobě nebo výrobě potravin a nápojů, Seagull Bartender Scientific oceníte.

Nejlepší funkce softwaru:

  • Inteligentní šablony: Vytvořte si schéma návrhu jednoho štítku a poté schéma používejte pro celou širokou škálu situací. Vytvořenou sadu pravidel lze aplikovat na různé tiskové úlohy.
  • Automatizace formulářů: BarTender se umí spojit s vaší stávající databází v Microsoft Excel a importovat data do systému.
  • Řízení tisku: Aplikace se dá spárovat s více než 6500 tiskárnami. Umožňuje tisk dokumentů s podporou PDF, takže nemusíte trávit celý den úpravou nastavení a převodem formátů souborů.
  • Zabezpečení: Robustní sada nástrojů chrání vaši organizaci před útoky a ztrátou dat, má totiž funkce jako oprávnění na základě rolí a ochrana dokumentů heslem. Pokud program zpozoruje nějaké podezřelé chování, automaticky vám pošle e-mail.

Kde BarTender sehnat?

Software BarTender lze instalovat do počítačů se systémem Windows. Než si ho koupíte, existuje možnost vyzkoušení. Podívejte se na software Bartender ke stažení zdarma, free verze funguje 30 dní. V Česku ho pak prodává například e-shop Barco, specialista na čárové kódy a RFID.